کولر گازی گرین

کولر گازی گرین و اسپلیت گرین

کولر گازی گرین یا اسپلیت گرین، یکی دیگر از مارک یا برندهای کولر گازی موجود در ایران است که ما در مجموعه خدمت نت در سلسله مقالات مربوط به معرفی کولرهای گازی و در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

سازندگان کولر گازی گرین (GREEN) نیز همانند بسیاری از مارک های دیگر، کولرهای های خود را در مدل‌های مختلف اینورتر و معمولی روانه بازار می‌کنند.

از آنجایی که یکی از رسالت های مجموعه خدمت نت، ارائه خدمات برای زندگی بهتر است، در تمامی مقالاتی که در آن‌ها به معرفی برندهای مختلف کولر گازی پرداخته‌ایم، سعی کرده‌ایم مدل‌هایی را معرفی نماییم که هم از نظر مصرف انرژی دارای رده مصرف A باشند و هم میزان آسیب زنندگی پایینی به محیط زیست داشته باشند.

البته مواردی بوده است که دارای رده مصرف B بوده‌اند که این موارد به این خاطر بوده است که سازندگان آن برندها، کولرهایی با رده مصرف انرژی A نداشته‌اند.

بر همین اساس معمولاً کولرهایی که دارای تکنولوژی اینورتر هستند و از گاز R410A استفاده می‌کنند را معرفی می‌نماییم. در ادامه قصد داریم تا به امکانات و ویژگی‌های کولرهای گازی اینورتر گرین (GREEN) بپردازیم.

نکته مهم

قبل از پرداختن به امکانات کولر گازی گرین، لازم است یک نکته مهم را خدمت شما همراهان محترم عرض کنیم، و آن هم اینکه، ممکن است شما قابلیت ها و امکانات برخی از مدل‌های مختلف کولر گازی را مطالعه کرده و متوجه این شده باشید که این کولرها، یعنی کولرهای دارای تکنولوژی اینورتر و نسل جدید، در اکثر امکانات مشابه یکدیگر هستند.

این مسئله (تشابه امکانات) واقعیتی است که وجود دارد. دلیل این تشابهات، به خاطر استفاده سازندگان آن‌ها از تکنولوژی روز دنیا در ساخت کولرهای گازی یا اسپلیت هاست.

ما در مجموعه خدمت نت، با وجود اشراف کامل بر این واقعیت که بیش از 90درصد امکانات تمامی این کولرها مشابه هستند، اما باز به پاس احترام به حضور شما همراهان عزیز در وب سایت مجموعه، اگر یک کولر گازی تنها یک قابلیت منحصر به فرد داشته است و یا اینکه یک سازنده ای نام دیگری را برای آن قابلیت برگزیده است، ما ترجیح داده‌ایم که علاوه بر آن قابلیت بارز، سایر امکانات و قابلیت های آن کولر را تشریح کنیم، تا هر مخاطبی که به سایت خدمت نت مراجعه می‌کند، بتواند به مقاله یا مطلبی که به دنبال آن است دسترسی کامل و جامعی داشته باشد.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست سرویس و تعمیر کولر گازی از تعرفه تعمیرات کولر گازی گرین آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

چنانچه در خصوص کولر گازی گرین (اسپلیت گرین) نياز به مشاوره و راهنمايی داريد، می‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

برخی از امکانات کولرهای گازی اینورتر گرین

کولر گازی گرین (اسپلیت گرین)، جدای از اینکه دارای تکنولوژی اینورتر هستند، در ساخت آن‌ها از کمپرسورهای نسل جدید استفاده شده است، از گاز R410A استفاده شده است، دارای رده مصرف انرژی A می‌باشد و …، دارای قابلیت ها و ویژگی‌های فراوانِ فنی و خدماتی است. ما در اینجا کاری به ویژگی‌های فنی نداریم، زیرا با یک جستجو ساده می‌توان این ویژگی‌ها را به راحتی بیابید. روس سخن ما در خصوص امکاناتی است که در کولر گازی گرین (اسپلیت گرین) از سوی سازندگان آن در نظر گرفته است.

ما قصد داریم به معرفی امکاناتی بپردازیم تا افرادی که از این دستگاه ها استفاده می‌نمایند، بتوانند استفاده حداکثری از آن امکانات را ببرند.

گازي گرين
 • حالت سرمایش سریع (TURBO) : حالت سرمایش سریع، قابلیتی است که با فعال کردن آن کولر گازی گرین (اسپلیت گرین) با حداکثر سرعت شروع به کار می‌کند و کل فضای موجود را در مدت زمانی کمتر از 30 دقیقه به دمای مورد نظر می‌رساند.
 • حالت خواب (SLEEP) : با فعال کردن این حالت در کولر گازی گرین (اسپلیت گرین)، این ویژگی فعال می‌گردد که هر یک ساعت، میزان دما به مقدار 1 درجه تغییر پیدا کند. یعنی اگر کولر در حالت سرمایشی باشد، هر یک ساعت 1 درجه سرمایش اضافه می‌شود. یعنی اگر در زمان فعال کردن حالت خواب، میزان سرمایش دستگاه 20 باشد، 2 ساعت بعد، دما 22 درجه خواهد شد.
 • دارای هر دو حالت سرمایش و گرمایش : این کولرها دارای هر دو حالت سرمایش و گرمایش است که شما با توجه به نیازتان و در فصول خاص می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.
 • دارای فیلتر چندگانه جهت تصفیه هوا: وجود این فیلتر باعث می‌گردد تا باکتری‌ها و ذرات معلق در فضا و بوی بد محیط ، به طور کامل از بین بروند.
 • حالت هدایت باد (SWING) : حالت Swing در کولر گازی گرین (اسپلیت گرین) حاکی از وجود پره های متحرک در کولر گازی است. با فعال کردن این حالت، پره ها به سمت بالا و پایین حرکت می‌کنند و باد تولید شده را به کل محیط هدایت می‌کنند.
 • زمان‌بندی (TIMER) : یکی دیگر از قابلیت های موجود در کولر گازی‌های گرین (GREEN)، وجود امکانی برای زمان‌بندی خاموش یا روشن شدن اتوماتیک دستگاه است. این قابلیت در تمامی کولرهای گازی، از قابلیت های پر کاربرد به حساب می‌آید.
 • قابلیت Anti-Fungus : این قابلیت به‌به قابلیت ضد قارچ هم معروف است، در واقع همان قابلیت پاکسازی محیط از قارچ و باکتری و نیز خشک کنندگی است که در سایر برندها تحت عناوین دیگر وجود دارد.
 • کم صدا : وجود تکنولوژی اینورتر و نیز بهره‌گیری از کمپرسور نسل جدید ، این ویژگی را به کولر گازی گرین (اسپلیت گرین) داده است تا صدای کمی داشته باشد. بر اساس ادعای سازندگان صدای تولیدی در پنل (یونیت داخلی) حدود 39 دسی بل و در یونیت خارجی از 40 تا 47 دسی بل متغیر است.
 • قابلیت i Clean : زمانی که ریموت کنترل خاموش است، این قابلیت را با فشردن دکمه مربوطه بر روی ریموت کنترل، جهت هدایت باد را معکوس می‌کند، یعنی بجای دمیدن باد به فضای محیط، باد را به داخل می‌کشد و فن طی 30 دقیقه عملیات پاکسازی گرد و غبار از تبخیر کننده و خشک کردن آن را انجام می‌دهد.
 • دارای قابلیت HEALTH : این قابلیت باعث می‌شود تا با فشردن این دکمه بر روی کولر گازی گرین (اسپلیت گرین)، دستگاه روشن شود و مطابق با دمای محیط در MODE اتوماتیک شروع به کار کند. وجود این قابلیت عاملی است که باعث می‌گردد تا دستگاه پس از روشن شدن، به صورت کاملاً خودکار، دمای محیط را با دمایی مناسب با بدن تنظیم کند.
 • دارای تنظیمات حالت MODE : کولر گازی گرین دارای این قابلیت هستند که با تنظیم شما، در یکی از حالت های زیر کار کنند.
 • AUTO ( خودکار )
 • FAN ( باد زدن )
 • COOl ( سرد )
 • HEAT ( گرم )
 • DRY (خشک)

جهت آشنایی با این حالت ها، می‌توانید به آموزش‌های مربوط به ریموت کنترل‌ها مراجعه نمایید.

 • قابلیت SPEED : شما می‌توانید با تنظیم سرعت فن میزان حجم جریان هوای خروجی از کولر گازی گرین را به دلخواه و بر اساس نیازتان در چهار حالت قرار دهید:
 • خودکار
 • حالت کم
 • حالت متوسط
 • حالت زیاد

جهت آشنایی با این حالت ها، می‌توانید به آموزش‌های مربوط به ریموت کنترل‌ها مراجعه نمایید.

کلام تکمیلی : کولرهای گازی گرین (GREEN)، دارای امکانات دیگری نیز می‌باشد ( ریموت کنترل ، وجود فین های طلایی و … )،  اما ما در معرفی امکانات، به بیان مواردی پرداختیم که در اصل ویژگی‌های برجسته محسوب می‌گردد.

چنانچه در خصوص کولر گازی گرین (اسپلیت گرین) نياز به مشاوره و راهنمايی داريد، می‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + چهارده =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.