هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران در خدمت نت

بررسی هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شمال و شرق تهران موضوعی است که قصد داریم در این مقاله از سری مقالات مربوط به هزینه تعمیر و سرویس پکیج‌های موجود در بازار ایران، به آن بپردازیم و نکاتی را در این خصوص با شما در میان بگذاریم.

 

ما در مقالات متعدد و بر اساس هر یک از برندهای موجود در بازار ایران، نکاتی را بیان کرده‌ایم که برخی از نکات، در میان تمامی پکیج‌ها مشترک بوده و برخی دیگر از نکات مختص آن برند از پکیج بوده است. دلیل اینکه ما در مجموعه خدمت نت تصمیم گرفتیم تا هر برند را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار دهیم، این است که تمامی پکیج‌های موجود حتی اگر 90 درصد نکات آن‌ها هم مشترک باشد، دارای نکاتی هستند که تنها خاص خود آن برند است.

بر این اساس ما در کنار نکات مشترکی که برای تمامی برندها ذکر می‌کنیم، نکاتی اختصاص را هم بیان می‌کنیم.

 

دغدغه مهم کاربران پکیج‌ها

پکیج‌ها برخی مواقع و به مرور زمان با بالا رفتن طول عمر آن‌ها و یا به دلایلی دیگر نیازمند سرویس و حتی در برخی مواقع نیازمند تعمیر و تعویض قطعات خواهند بود. به خصوص نیاز به تعمیر و سرویس در این پکیج‌ها، در پایان فصل گرم سال و با آغاز فصل زمستان بیش از هر زمان دیگری مشهود است.

ما به دفعات بر این نکته اشاره کرده‌ایم که بسیاری از مشتریان مجموعه خدمت نت زمانی که به جهت تعمیر و سرویس پکیج خود با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته‌اند، سؤالاتی را مطرح نموده‌اند که حاکی از 2 دغدغه مهم در آن‌ها بوده است.

نخستین دغدغه بابت میزان و نحوه محاسبه هزینه می باشد. یعنی این دغدغه که هزینه تعمیر و سرویس پکیج‌ها چگونه محاسبه می‌شود؟

نحوه کیفیت خدمات، دومین دغدغه‌ای است که در میان پرسش‌های این عزیزان کاملاً مشهود است. یعنی اینکه آیا افرادی که قرار است پکیج آن‌ها را تعمیر کنند، از تخصص و مهارت لازم برای این کار برخوردار هستند؟

البته باید گفت که وجود چنین دغدغه‌هایی کاملاً به‌جا و درست است و اگر بخواهیم علت چنین ذهن مشغولی‌هایی را دریابیم، با اندک تأملی می‌توان به این مسئله پی برد که عمدتاً به دلیل تجارب ناخوشایندی است که پیش‌تر تجربه کرده‌اند. متأسفانه  این روزها برخی از سرویس‌کاران بدون مهارت و تخصص لازم نسبت به تعمیر پکیج اقدام می‌کنند، که این می‌تواند باعث صدمه جدی به پکیج‌ها شود. برخی دیگر از سرویس‌کاران، مهارت لازم برای تعمیر پکیج را دارند، اما از بی‌اطلاعی مشتریان سوءاستفاده کرده و هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

تعمیر پکیج گلدیران شمال تهران و شرق تهران

خدمات خدمت نت جهت تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 • تعمیر و تنظیمات لازم جهت روشن شدن پکیج گلدیران
 • خطایابی و برطرف نمودن عوامل بروز خطا در پکیج گلدیران
 • خطایابی و برطرف نمودن علت و مشکل روشن نشدن پکیج گلدیران
 • جِرم‌زدایی از روی الکترودها و مبدل‌های پکیج گلدیران
 • تعویض و تعمیر برد و رفع مشکلات سیم‌کشی در پکیج گلدیران
 • سرویس رادیاتورها جهت بهبود و افزایش کارایی گرمایش آن‌ها
 • تنظیم و رفع نوسانات در آب گرم مصرفی پکیج گلدیران
 • تنظیم و رفع مشکل افت فشار و دمای پکیج گلدیران
 • تنظیم و رفع اختلال در سنسورهای پکیج گلدیران
 • رسوب‌گیری کامل درون محفظه پکیج گلدیران
 • شستشوی کلی و اسید شویی پکیج گلدیران
 • تعمیر بُرد الکترونیک پکیج گلدیران
 • انجام هواگیری رادیاتور گلدیران
 • و…

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

چنانچه نياز به راهنمایی و یا مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شرق و شمال تهران دارید، مي‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  28425488-021

زمان و شرایط مناسب برای تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

برای اظهارنظر در خصوص اینکه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران یا هر پکیج دیگری چه زمانی باید اقدام شود، بایستی به طور کامل از نوع خدماتی که نیاز است ارائه شود مطلع بود. بدون در نظر گرفتن نوع خدماتی که باید ارائه گردد، اعلام هر نوع زمان مشخص برای تعمیر یا سرویس پکیج، تقریباً امری محال به نظر می‌رسد.

مثلاً تعمیر پکیج زمانی نیاز است که بر اساس بررسی‌های صورت گرفته تشخیص داده شود که مشکلاتی اساسی در پکیج وجود دارد.

اما در خصوص سرویس پکیج، قضیه مقداری تفاوت دارد و آن هم اینکه، لزوماً سرویس پکیج و به خصوص سرویس‌های سالانه، دال بر وجود اشکال در پکیج نیست، بلکه در بسیاری مواقع، به عنوان عاملی برای جلوگیری از وجود مشکل انجام می‌شود.

پیشنهاد کارشناسان و متخصصین خدمت نت به شما همراهان عزیز این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در پکیج گلدیران، همان‌طور که اشاره شد، در ماه‌های پایانی تابستان و یا در ماه‌های ابتدایی پاییز و قبل از ورود به فصل سرما، به صورت سالانه و منظم نسبت به سرویس پکیج اقدام شود. این امر باعث می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات، راندمان، کارایی و طول عمر پکیج نیز افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

قبل از پرداختن به هر موضوعی، نیاز است این نکته را بیان کنیم که عمدتاً دو دسته مشکل مرسوم در تمامی پکیج‌ها وجود دارد که هر زمان حداقل یکی از آن‌ها در پکیج نمایان شود، نیاز است تا جهت رفع آن‌ها و نیز جلوگیری از ایجاد مشکل بیشتر، نسبت به تعمیر و سرویس پکیج دست‌به‌کار شد. اگر بخواهیم خیلی ساده این مشکلات را بیان کنیم، می‌توان چنین گفت:

دسته اول، آن دسته از مشکلاتی است که در زمان بروز آن‌ها، کدهای خطا (ارور) بر روی صفحه نمایشگر پکیج نمایان می‌شود و ما متوجه می‌شویم که پکیج با اختلال و اشکالاتی مواجه شده است.

دسته دوم، آن دسته از مشکلاتی است که در زمان بروز آن‌ها، هیچ کد خطایی وجود ندارد و تنها زمانی متوجه وجود آن‌ها می‌شویم که خود را بروز می‌دهند.

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند

در زمان روی دادن این دسته مشکلات معمولاً یک کد خطا (مثلاً E1 ، E2 ، E9 و… ) بر روی صفحه نمایشگر ظاهر می‌شود و مشخص می‌کند که این خطا مربوط به کدام بخش از پکیج گلدیران می‌باشد.

در خصوص این مشکلات، ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” تعمیر پکیج گلدیران شمال تهران و شرق تهران “ به طور مفصل تمامی کدهای مهمی که ممکن است در این پکیج‌ها نمایان شود را تشریح نموده‌ایم.

به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این کدهای خطا در پکیج گلدیران و نحوه برطرف نمودن آن‌ها، نگاهی به مقاله مذکور بیندازید.

مشکلاتی که بدون کد خطا هستند

این نوع از مشکلات پکیج‌ گلدیران همان‌طور که اشاره شد، مشکلاتی هستند که هیچ کد خطایی ندارند و تنها زمانی که روی می‌دهند، متوجه بروز آن‌ها خواهیم شد. این دسته از مشکلات، تقریباً در تمامی پکیج‌های موجود در بازار مشترک می‌باشد.

ما این دسته از مشکلات را به طور مفصل در مقاله ” تعمیر پکیج گلدیران شمال تهران و شرق تهران “ مورد بررسی قرا داده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این مشکلات، به مقاله مذکور نگاهی بیندازید.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران در خدمت نت

هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شمال و شرق تهران بر چه اساس محاسبه می‌شود؟

شاید در برخی مواقع بر اساس اظهارات مشتریان، بتوان به طور میانگین هزینه‌ای را اعلام کرد، اما واقعیت این است که زمانی امکان برآورد دقیقی از هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شرق و شمال تهران میسر است که متخصصین خدمت نت در محل حضور یابند و موارد زیر به دقت بررسی و مشخص گردد:

 • پکیج تنها نیاز به سرویس ساده دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و نیز تعمیر برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و تعویض برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس، تعمیر و تعویض برخی از قطعات دارد

تمامی این موارد خود می‌تواند در نحوه محاسبه هزینه اثرگذار باشد. حتی نوع قطعاتی که در تعمیر یا تعویض قطعات به کار برده می‌شود نیز در افزایش یا کاهش هزینه‌ها اثرگذار است.

یکی از مواردی که علاوه بر هزینه سرویس و تعمیر پکیج گلدیران، به عنوان هزینه در هنگام مراجعات برخی از سرویس‌کاران لحاظ می‌گردد، ایاب ذهاب است. اما مجموعه خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

چنانچه نياز به راهنمایی و یا مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شرق و شمال تهران دارید، مي‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  28425488-021

چرا خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از 2 دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در 2 بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

 • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

 • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
 • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این 2 دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
 • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
 • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
 • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
 • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

چنانچه نياز به راهنمایی و یا مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج گلدیران شرق و شمال تهران دارید، مي‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  28425488-021

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.