محلول شگفت انگیز برای شستشوی لباس سفید رنگ گرفته

بهترین روش از بین بردن لکه های کهنه لباس

شستشوی لباس سفید رنگ گرفته همواره یکی از مشکالات اصلی افراد در شستشو است، شاید برای شما هم بارها پیش آمده باشد که لباس سفید و یا پرده سفید را به همراه سایر لباس ها به درون ماشین لباسشویی انداخته باشید و پس از شستشو و استخراج آن ها متوجه تغییر رنگ آن ها شده باشید، در این صورت باید چه کار کنیم؟ ما در خدمت نت برای شما عزیزان راه حل های بسیار مناسبی را معرفی خواهیم نمود تا بتوانید به راحتی لباس سفید رنگ گرفته خود را به حالت قبل برگردانید، تنها کافی است با ما همراه باشید.

1- از سرکه استفاده کنید

چنانچه قصد دارید لباس های سفید شما پس از شستشو مجددا سفید شوند می توانید سرکه و جوش شیرین استفاده کنید. یک مرکز معتبر در شهر لندن که به طور خاص بر روی ترکیبات بدون ضرر برای تهیه شوینده ها تحقیق می کند با اضافه نمودن مقدار مناسبی از سرکه توانست رنگ ثابت لباس های سفید رنگی شده را پس از شستشو به آن ها برگرداند.

شستن لباس با سرکه

سرکه بهترین روش برای شستشوی لباس سفید رنگ گرفته

در این آزمایش آن ها از یک جفت جوراب استفاده کردند، در زیر جوراب ها و درست در قسمت کف پا مقداری سیاهی وجود داشت که با شستشو های مکرر از بین نمی رفت اما آن ها مقداری سرکه به میزان نصف فنجان را در ماشین لباسشویی قرار دارند و حرارت آن را بر روی 60 تنظیم نمودند، سپس پس از استخراج آن ها از ماشین لباسشویی متوجه تمیزی و پاکیزگی کف جوراب شدند، البته در آزمایشی دیگر چند لباس سفید را به همراه لباس های رنگی در ماشین لباسشویی انداختند و مجددا پس از رنگی شدن آن ها به صورت مجزا با استفاده از سرکه توانستند رنگ ثابت و سفید رنگ آن ها را برگردانند. سرکه علاوه بر قیمت پایین نسبت به شوینده های صنعتی حاوی مواد سمی کمتری است و موجب آسیب به ریه و سیستم تنفسی نمی شود.

بهترین روش از بین بردن لکه های کهنه لباس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.