سوالات متداول

مزایای استفاده از خدمات خدمت نت

۸ مزایای استفاده از خدمات آنلاین مجموعه خدمت نت:

 1. دسترسی به تعداد بی‌شماری از ارائه‌دهندگان انواع خدمات در سطح شهر
 2. عدم نیاز به جابجایی در سطح شهر برای یافتن خدمت دهنده
 3. سهولت دریافتن ارائه‌دهنده مناسب و دریافت خدمات باکیفیت بهتر
 4. توانایی انتخاب بهترین خدمت دهنده با توجه به سوابق و نظرات ثبت‌شده در مورد آن‌ها
 5. ارائه خدمات بدون تعطیلی
 6. رابط کاربری بسیار آسان و هوشمند
 7. صرف هزینه پایین‌تر و باکیفیت‌تر برای دریافت خدمات
 8. شماره ثبت شرکت ۴۷۸۸۰

ایا ثبت سفارش خدمات در مجوعه خدمت نت رایگان است؟

بله . ثبت سفارش خدمات در مجوعه خدمت نت کاملا رایگان است.

روند ثبت سفارش خدمات در مجوعه خدمت نت چگونه است؟

بعد از زدن دکمه ثبت سفارش می‌توانید خدمات درخواستی موردنظر خود مانند نظافت – تعمیرات – بازسازی و دیگر خدمات موردنیاز را ذکر کنید.  پر کردن توضیحات تکمیلی برای اینکه متخصص دید کلی نسبت به کار شما داشته باشد موثر است، که به متخصص برای تسریع کارها کمک کند را خواهید نوشت ، این موارد کمک می‌کند تا متخصص مناسب‌تری به شما پیشنهاد خدمت‌رسانی بدهد. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش به پایان می‌رسد .

تعهد و مسئولیت ‌پذیری متخصصین و نیروهای خدماتی خدمت نت نسبت به بازه زمانی و کیفیت کار چگونه است؟

در زمان ثبت نام نیروهای متخصص و خدماتی در خدمت نت، تمام موارد مربوط به حضور به موقع، کیفیت کار ، عدم کوتاهی در انجام کار، تلف نکردن وقت و … به آنها آموزش داده می‌شود. متخصصین خدمت نت می‌دانند که اگر کار خود را به درستی انجام ندهند، امتیاز کافی نخواهند گرفت و شانس خود را برای گرفتن کارهای بعدی بسیار پایین می‌آورند. همچنین متخصصین خدمت نت آموزش دیده‌اند تا در زمان انجام کار، کمتر با افراد صحبت کنند تا هم کار خود را سریع‌تر انجام دهند، هم مزاحمتی برای کارفرما نداشته باشند.

آیا هزینه ایاب ذهاب بر عهده مشتری میباشد؟

هزینه رفت و آمد یا ایاب ذهاب در صورت توافق به انجام کار بر عهده خود متخصص خواهد بود. اما در صورتی که توافق بین متخصص و مشتری صورت نگرفت هزینه ایاب ذهاب به متخصص باید پرداخت شود.

اگر روی قیمت توافق نشود، امکان لغو آن وجود دارد؟

بله. در صورتی که متخصص به محل اعزام نشده باشد، مشتری می‌تواند سفارش خود را بدون هیچ هزینه‌ای لغو کند.

اگر کد تخفیف داشته باشیم هزینه چطور حساب می شود؟

کد تخفیف در کلیه امور خدماتی فقط روی هزینه ی اجرت کار اعمال می شود؛ ولی هزینه ی اجناس به طور کامل از مشتری دریافت خواهد شد.

آیا نیروی خدماتی موظف است وسایل نظافتی را همراه داشته باشد؟

با توجه به حجم و یا وزن بالای برخی از این لوازم، نیروی متخصص نظافت هیچ یک از لوازم و مواد لازم برای انجام نظافت منزل را همراه ندارد. لذا بهتر است حداقل امکانات لازم برای کار را تهیه کنید. این موارد معمولا شامل شوینده‌ها، تی، دستمال و شیشه پاک‌ کن می‌باشد. جهت اطمینان بیشتر، بهتر است با متخصص نظافت منزل صحبت کنید و اقلام لازم را جهت نظافت منزل تهیه کنید، همچنین برخی از نیروهای نظافتی، خرید شما را قبول و با فاکتور به شما ارائه می‌کنند. البته هیچ اجباری برای انجام این کار نخواهند داشت.

در صورت عدم رضایت از انجام کار و یا اختلاف نظر با متخصص ، چه باید کرد؟

در صورتی که از انجام کار متخصص رضایت نداشته باشید، کافی است با پشتیبانی خدمت نت تماس بگیرید و درخواست/شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی ۲۴ ما در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند و شکایات شما را پیگیری نمایند.

درصورت بروز هرگونه نارضایتی از سرویس انجام شده چه اقدامی از سمت خدمت نت صورت می گیرد؟

درصورت بروز هرگونه اختلاف نظر از عملکرد متخصص یا نیروی خدماتی معرفی شده از سوی خدمت نت ، با هماهنگی واحد پشتیبانی یک نفر کارشناس از سوی شرکت معرفی شده و نظر ایشان ملاک تصمیم نهایی قرار خواهد گرفت و در صورت که متخصص یا نیروی خدماتی مقصر باشند ، کلیه هزینه پرداختی به مشتری عودت داده می شود.

توجه داشته باشید جلب رضایت مشتری در اولویت قرار خواهد داشت.

خدمت نت نیروهای متخصص و خدماتی خود را چگونه تایید صلاحیت می کند؟

یک متخصص و نیروی خدماتی برای اینکه در سامانه خدمت نت فعالیت کند، باید مراحل مختلفی را طی کند که شامل: احراز هویت –  احراز محل سکونت – ارائه گواهی عدم سوپیشنیه – ارائه گواهی عدم اعتیاد و معرفی کارفرماهای قبلی که از کار او راضی بوده اند  – ارائه گواهی دوره های فنی حرفه ای و شرکت در آزمون ورودی خدمت نت می باشد.

آیا تهیه امکانات و وسایل لازم برای انجام کار با متخصصین خدمت نت است، یا من باید آن‌ها را تهیه کنم؟

بحث تامین لوازم مصرفی و یا وسایل لازم برای انجام کار ، کاملا به صورت توافقی بین کارفرما و متخصص مربوطه انجام می‌شود. در صورت تهیه وسایل مربوط توسط متخصص، فاکتور باید به کارفرما ارائه داده شود

برای اینکه مطمئن شویم کلیه امور خدماتی یا تخصصی به درستی انجام می شود چه کار کنیم؟

ترجیحا قبل از اینکه متخصص فنی یا خدماتی به منزل شما بیاید با او صحبت کنید و اگر مواد و ابزار خاصی برای انجام کار مورد نیاز است به او بگویید.

توجه :منزل خود را ترک نکنید و نیروی متخصص یا خدماتی را در خانه تنها نگذارید. طلا، عطر، ارز و وجه نقد و هرگونه اشیا قیمتی را در دسترس و جلوی چشم نگذارید. اگر از نحوه انجام نظافت راضی نبودید همان موقع موضوع را با پشتیبانی خدمت نت مطرح نمایید.

برای اینکه حین کار مشکل و اختلافی بین طرفین کارفرما و متخصص پیش نیاید چه باید کرد؟

اکیدا توصیه می شود یک قرداد تنظیم شود تا ابهامات را برطرف کرده و از سوء تفاهم های احتمالی در آینده جلوگیری نمایید.

چگونه به نیروی متخصص نوع خدماتی که لازم دارم رو توضیح دهیم؟

زمان ثبت سفارش چند سوال کوتاه از شما پرسیده می شه. متخصصین ما متناسب با جواب های داده شده، سفارش شما رو پذیرفته و منصفانه ترین قیمت رو به شما پیشنهاد میدهند و یا بعد از بازدید هزینه انجام کار را اعلام می کند.

نحوه اعلام هزینه‌های خدمات به چه صورت می باشد؟

سرویس‌های خدمت نت دارای دو دسته قیمت‌دهی ساعتی و توافقی هستند.

 • هزینه سرویس‌های نظافت، مراقبت و نگهداری و پذیرایی به صورت ساعتی بوده و پیش از آنکه ثبت سفارش نهایی شود، هزینه سرویس مورد نظر با توجه به ساعت وارد شده، محاسبه می‌شود.

 • هزینه سرویس جابجایی بر اساس فاصله مبدا تا مقصد، مدت زمان موردنظر شما برای جابجایی و نیز حجم بار ارسالی، تعیین شده و به مشتری اعلام می‌شود.

 • هزینه خدمات دیگر چون تعمیرات، بازسازی و … با توافق متخصص پس از بازدید کار تعیین می‌شود.

فهرست