چرا تعمیر ماشین لباس شویی سر و صدا می کند؟

چرا تعمیر ماشین لباس شویی سر و صدا می کند؟

تعمیر ماشین لباس شویی بر اثر سروصدا کردن

خدمت نت برای شما در این مقاله تمام عواملی که باعث تعمیر ماشین لباس شویی میشود را توضیح داده .

تعمیر ماشین لباس شویی

در صورتی که صدای زیاد ناشی از تکان های شدید دستگاه بوده به احتمال زیاد مشکل از جای ماشین و طریقه ریختن لباس ها درون ماشین می باشد و چنانچه صدا از چرخش ماشین بوده بهتر بوده به دنبال علت صدا باشید.
چرا تعمیر ماشین لباس شویی در زمان خشک کردن لباس ها صدا می دهد؟

این روز ها تعمیر ماشین لباس شویی به یکی از اصلی ترین لوازم در هر منزل تبدیل شده و دیگر کمتر کسی وجود داشته که راضی به شستن لباس ها با دست گردد، چرا که کاری به شدت وقت گیر و دشوار می باشد. قیمت این محصول تقریبا بالا بود و یک کالای گران قیمت محسوب می گردد که برای خرید، تعویض و یا حتی تعمیر آن باید هزینه زیادی را متقبل شد. از این رو بهتر بوده که با رعایت نکاتی به خوبی از این دستگاه محافظت نموده تا کمتر مجبور به تعمیر و یا تعویض آن گردیم.
در صورتی که تعمیر ماشین لباس شویی شما به هنگام خشک کردن لباس ها صدا کرده، پیشنهاد می کنیم برای فهمیدن علت، ادامه مطالب را مطالعه بفرمایید:

علت صدا کردن تعمیر ماشین لباس شویی

علت سرو صدای دستگاه ممکن است به خاطر ریختن میزان لباس هایی با حجم بسیار زیاد و یا بسیار کمتر از ظرفیت دستگاه باشد.
در واقع باید لباس های درون دستگاه به اندازه ای بوده که پس از قرار گرفتن لباس ها درون دستگاه از بالای آبکش به اندازه یک کف دست فضای خالی وجود داشته باشد. به هیچ عنوان برای شستن عروسک های پولیشی، متکا پر شده با الیاف طبیعی و یا مصنوعی، و یا پادری از تعمیر ماشین لباس شویی استفاده نکنید. حوله حمام نباید به تنهایی درون ماشین شسته شود و حتما باید به همراه چند لباس کوچک و یا چند حوله مخصوص دست و صورت درون دستگاه قرار گیرند.
تعمیر ماشین لباس شویی حتما باید بر روی سطحی کاملا صاف قرار بگیرد.
یکی دیگر از علت ها می تواند ناشی از طراز نبودن دستگاه باشد، که برای حل این مشکل از طریق عملیات طراز نمودن می توانید پایه های زیر را رگلاژ نمایید. گاهی اوقات نیز به هنگام خشک کردن سگک، کمربند، دکمه های لباس به شیشه و یا آبکش دستگاه اصابت کرده و باعث ایجاد سر و صدا می گردد.
از دیگر علت های سر و صدای دستگاه تعمیر ماشین لباس شویی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• خراب بودن بلبرینگ های موتور دستگاه
• صدمه دیدن بلبرینگ های سه نظام و یا دیگ دستگاه
• پوسیده و یا نیمه پاره شدن تسمه دستگاه
• آسیب دیدن پمپ تخلیه لباس شویی
• خراب شدن فولی چرخاننده دستگاه
• آسیب دیدن شفت آبکش دستگاه
• آسیب دیدن فنر های نگهدارنده، کمک فنر ها و یا پایه های لرزش گیر
• آسیب دیدن وزنه های مهار کننده

دست کم هر دو سال یک بار نسبت به سرویس و آچار کشی تعمیر ماشین لباس شویی خود اقدام نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.