قیمت ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی

قیمت ماشین های لباس شویی که با گذشت زمان و استفاده پی در پی از دستگاه خود را نشان خواهد داد مشکل قطعی آب ورودی به دستگاه می باشد. که به طور معمول این اتفاق ناشی از خرابی قطعات و آلودگی آن ها (به خاطر وجود املاح درون آب) می باشد.
تعمیر قیمت ماشین لباسشویی فاقد آب داغ یا سرد

قیمت ماشین لباسشویی
قیمت ماشین لباسشویی

شلنگ ورودی و صفحه های توری

قیمت ماشین لباس شویی به کمک شلنگ هایی به شبکه آب رسانی خانگی اتصال پیدا می کنند. طول این شلنگ ها به طور معمول 1.5 متر بوده و اکثر آن ها در انتهای خود از صفحه ای پلاستیکی و یا یک شبکه توری برخوردار بوده که به شیر آب اتصال داده می شود.
این صفحه توری در واقع وظیفه جلوگیری از ورود رسوب به دریچه ورودی آب را داشته و در پشت دستگاه تعبیه می گردد. در صورتی که قیمت ماشین لباسشویی شما فاقد آب سرد یا گرم بوده پیش از هر کاری نسبت به باز بودن دریچه ورودی آب دستگاه و پوسیده نبودن شلنگ ورودی آب اطمینان حاصل نمایید.
بعد از آن دریچه ورودی آب را بسته و اقدام به جدا نمودن شلنگ ها از دریچه ورودی نمایید.
صفحه های پلاستیکی متعلق به دریچه ورودی  قیمت ماشین لباسشویی را پاک کرده و در صورتی که دیگر قابل استفاده نبوده آن ها را تعویض نمایید.
شلنگ را درون ظرف گذاشته و یا دریچه را باز نموده تا از ایجاد فشار کافی اطمینان حاصل نمایید. و اگر نه، اتصال میان شلنگ و دریچه ورودی آب را باز نموده و صفحه های پلاستیکی را به خوبی از آلودگی ها پاک نموده و در صورتی که غیر قابل استفاده بوده آن ها را عوض نمایید.
در صورتی که باز هم آب وارد دستگاه نشده، حتما باید از قسمت پشتی دستگاه، دریچه ورودی آب را چک نمایید.
دریچه ورودی آب قیمت ماشین لباسشویی
دریچه ورودی آب در دستگاه لباس شویی و قیمت ماشین لباسشویی در واقع تامین کننده آب گرم و سرد می باشد. که برای تامین آب سرد و گرم از دو مارپیچ تشکیل شده است.
وظیفه تایمر یا کنترل الکترونیکی، انتخاب چرخه دمای آب، سوئیچ نمودن میزان فشار سطح و کنترل آب موجود در دریچه می باشد. دریچه ورودی آب نیز از طریق تایمر، دکمه تنظیم کننده درجه حرارت آب، سوئیچ انتخاب کننده چرخه شست و شو، دکمه تعیین کننده میزان سطح آب و فشار مدیریت می گردد.
در صورتی که قیمت ماشین لباسشویی شما با آب سرد و گرم پر نشده و دریچه ورودی آب نیز از فشار کافی برخوردار می باشد، در مرحله بعد باید مطمئن گردید که مارپیچ های درون دریچه به هنگام چرخه پر کردن آب از برق کافی برخوردار می گردد و اتصال برق آن مشکلی نداشته باشد.
قیمت ماشین لباسشویی بررسی این مورد باید به کمک مولتی متر و یا ولتاژ سنج انجام گردد. از آن جایی که این بررسی با ولتاژ مستقیم در ارتباط بوده به هیچ عنوان بدون دانش کافی در این زمینه، اقدام نکرده و حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرید.
در صورت وجود نداشتن جریان برق در بخش پایانه های مارپیچ، باید به بررسی دیگر بخش های مدار دریچه ورودی آب بپردازید.
در صورتی که امکان بررسی ولتاژ دریچه ورودی برای شما وجود نداشته، می توانید به کمک یک مولتی متر پیوستگی مارپیچ ها را چک نمایید. چنانچه که مارپیچ ها فاقد پیوستگی بوده دچار اشکال هستند و باید آن ها را تعویض نمود.
از آن جایی که امکان تهیه این قسمت ها به صورت جداگانه وجود نداشته، لذا باید دریچه کاملا عوض شود. پیش از بررسی این بخش حتما نسبت به جدا نمودن دستگاه از برق اقدام نمایید.
برای بررسی برق ورودی قیمت ماشین لباسشویی به سیم پیچ های دریچه، سیم های دریچه را قطع نموده و با فاز متر این تست را انجام دهید. قیمت ماشین لباسشویی چنانچه سیم ها فاقد جریان برق بوده، باید این بار سیم های رابط و دیگر بخش ها را چک نمایید. در چنین شرایطی کمک گرفتن از یک فرد متخصص زمان عیب یابی را به حداقل خواهد رساند.

امروزه قیمت ماشین لباسشویی یکی از مهم ترین عوامل میباشد .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شانزده =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.