خدمات لوله بازکنی فاضلاب

خدمات لوله بازکنی فاضلاب :

 • فنرزنی لوله
 • لوله‌بازکنی انواع لوله‌ها فاضلاب
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله‌ها

تعرفه خدمات :

 • فنر زنی و باز کردن مسیر = ۱۴۵ تا ۲۵۰ هزار تومان
 • انجام کلیه کارهای مرتبط = توافقی
 • خدمات ویژه = ۲۰% افزایش تعرفه خدمات
 • خدمات شبانه ( ۲۱ تا ۷ بامداد) = ۳۰% افزایش تعرفه خدمات

معرفی مجموعه خدمت نت:

مجموعه خدمت نت تخصصی‌ترین سامانه هوشمند خدمات منزل می‌باشد.این مجموعه سعی می‌کند با پشتوانه‌ای تجربه ۲۰ ساله درزمینهٔ انواع خدمات منزل و همکاری با برندهای بزرگ بتواند بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن را برای مشترکین خود فراهم کند.

مجموعه خدمت پس از سال‌ها فعالیت درخشان درزمینهٔ خدمات منزل، فعالیت آنلاین خود را در سال ۱۳۹۵ به‌صورت گسترده آغاز کرده است .

مجموعه خدمت نت با آگاهی از هر آنچه کاربر در جستجوی انست ، تلاش می‌کند بستری قدرتمند برای ارائه خدمات باکیفیت برای مشتریان فراهم سازد .این مجموعه در تلاش است بستری از جنس اعتماد و رضایت را بین متخصصین خود و مشتریان گرامی فراهم سازد، که مشتریان در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت دغدغه‌های خدمات خود را برطرف کنند .

 

۷ مزایای استفاده از خدمات آنلاین مجموعه خدمت نت:

 1. دسترسی به تعداد بی‌شماری از ارائه‌دهندگان انواع خدمات در سطح شهر
 2. عدم نیاز به جابجایی در سطح شهر برای یافتن خدمت دهنده
 3. سهولت دریافتن ارائه‌دهنده مناسب و دریافت خدمات باکیفیت بهتر
 4. توانایی انتخاب بهترین خدمت دهنده با توجه به سوابق و نظرات ثبت‌شده در مورد آن‌ها
 5. ارائه خدمات بدون تعطیلی
 6. رابط کاربری بسیار آسان و هوشمند
 7. صرف هزینه پایین‌تر و باکیفیت‌تر برای دریافت خدمات

 

 خدماتی مجموعه خدمت نت درزمینه‌ی لوله‌بازکنی ارائه می‌کند چیست؟

 • فنرزنی لوله‌های گرفته: یکی از کارامدترین روش‌ها برای باز کردن مسیر لوله‌های دارای گرفتگی، استفاده از فنر مخصوص لوله‌بازکنی است.
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی: رفع گرفتگی توالت‌های سنتی و ایرانی که به دلایل مختلف دچار گرفتگی شده‌اند.
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی: رفع گرفتگی توالت‌های فرنگی که به دلایل مختلف بیشتر دچار گرفتگی می‌شوند.
 • رفع گرفتگی ظرف‌شویی و روشویی: پسماند مواد غذایی، چربی‌ها  و عوامل خارجی دیگر به جداره لوله‌ها می‌چسبند و هرچند وقت یک‌بار نیاز به بازکردن و رفع گرفتگی پیدا می‌کنند.
 • رفع گرفتگی کف‌شور حمام و کف‌شور آشپزخانه: چربی، مو و بسیاری موارد دیگر باعث گرفتگی کف‌شور حمام و آشپزخانه می‌شوند.
 • رفع گرفتگی کف شور پارکینگ: پارکینگ ساختمان یکی از مکان‌هایی است که به دلیل وجود گردوغبار فراوان، روغن‌های خودرو و بسیاری موراد دیگر همواره در معرض گرفتگی است .

 

اگه نیاز به خدمات دارید، همین حالا با چند کلیک آسان خدمت خود را ثبت کن

 

ویژگی سفارش آنلاین خدمات لوله‌بازکنی از خدمت نت چیست؟

با استفاده از خدمات لوله‌بازکنی فاضلاب مجموعه خدمت نت شما دیگر نیاز به شماره لوله‌بازکنی ندارید زیرا می‌توانید به‌آسانی از طریق اپلیکیشن و بسایت خدمت نت سفارش خدمات بدهید. به‌این‌ترتیب چهره شهر نیز زیباتر می‌شود و نیاز به برچسب‌های تخلیه‌چاه روی درودیوار خانه‌ها نیست.

 

نحوه تعیین اجرت خدمات لوله بازکنی چگونه محاسبه می شود؟

اجرت لوله‌بازکنی جز خدمات توافقی مجوعه خدمت محسوب می‌شوند و متخصص‌ها بعد از به دست آوردن اطلاعات، اجرت نهایی را اعلام می‌کنند. البته قیمت‌هایی که متخصص‌ها ارائه می‌کنند مطابق با نرخ اتحادیه تخلیه‌چاه و لوله‌بازکنی خواهد بود. عوامل زیر در قیمت لوله‌بازکنی تاثیر می‌گذارند:

 • خدمات تخصصی: خدمات لوله‌بازکنی بسیار حساس و تخصصی است به همین دلیل برای هر نوع خدمتی قیمت متفاوتی وجود دارد. شما می‌توانید با ثبت سفارش رایگان، از متخصصین مجموعه خدمت نت قیمت خدمات موردنظر خود را بپرسید.
 • دستگاه‌ها و تجهیزات فنی: بازکردن هر نوع گرفتگی لوله به یک روش متفاوت نیاز دارد. استفاده از هر یک از دستگاه‌های پمپ تراکم هوا، فشار باد، مکنده و دیگر دستگاه‌های رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه بر قیمت خدمات تاثیرگزار است.
 • رفع گرفتگی‌های لوله: نوع و ساختار لوله‌های فاضلاب باعث تفاوت در روش‌های رفع گرفتگی‌ لوله‌ها است. گاهی استفاده از دستگاه لوله‌بازکنی و فنر لوله‌بازکنی بهترین انتخاب پیش روی شماست که هزینه آن با روش‌های سنتی متفاوت است.

 

 خدمات کارشناسی و بازدید رایگان

بازدید و کارشناسی رایگان برای  لوله‌بازکنی یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد مجموعه خدمت نت است.

 

چگونه سفارش خدمات در خدمت نت ثبت کنیم؟

ثبت سفارش برای خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب در مجوعه خدمت نت رایگان است. بعد از زدن دکمه ثبت سفارش می‌توانید خدمات درخواستی موردنظر خود مانند گرفتگی فاضلاب سرویس بهداشتی ، حمام ، ظرف شویی و دیگر خدمات موردنیاز را ذکر کنید.  پر کردن توضیحات تکمیلی نیز کمک می‌کند تا متخصص مناسب‌تری به شما پیشنهاد خدمت‌رسانی بدهد. در انتها با تعیین تاریخ و زمان حضور متخصص و همچنین آدرس موردنظرتان، ثبت سفارش به پایان می‌رسد .

‌ ‌

چطور می‌توانم از کیفیت خدمات اطمینان داشته باشم؟

ویژگی منحصربه‌فرد خدمت نت این است که به شما کمک می‌کند بهترین خدمات را از بهترین متخصص‌ها دریافت کنید.  شما می‌توانید بر اساس نظرات کاربرانی که از این خدمات استفاده کرده‌اند کمک بگیرید. ویژگی نظردهی و انتخاب بر اساس نظرات کاربران دیگر، تضمینی است برای اینکه متخصص‌ها تمام تلاش کنند بهترین خدمات را به شما ارائه کنند.

اگه نیاز به خدمات دارید، همین حالا با چند کلیک آسان خدمت خود را ثبت کن

فهرست