هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی در شرق و شمال تهران مسئله‌ای است که بسیاری از کاربران این دسته از این پکیج‌ها به جهت دغدغه‌هایی که در ذهن دارند، برخی مواقع نگرانی‌هایی در آن‌ها ایجاد می‌گردد که اگر به دیدی منصفانه به آن بنگریم، نگرانی‌هایی به جا و معقول هستند.

 

برخی مواقع که مشتریان یا کاربران پکیج‌ها به جهت دریافت راهنمایی و یا ثبت سفارش تعمیر پکیج خود با کارشناسان مجموعه خدمت نت تماس می‌گیرند، دو نگرانی بسیار مهم در صحبت‌های این عزیزان به طور کامل مشهود است:

نگرانی اول در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران است. یعنی اینکه هزینه چقدر می‌شود و این هزینه چگونه محاسبه می‌گردد؟

دومین نگرانی این عزیزان، در خصوص کیفیت خدماتی است که قرار است به آن‌ها ارائه شود. یعنی اینکه آیا افرادی که قرار است پکیج آن‌ها را تعمیر کنند، از تخصص و مهارت لازم برای این کار برخوردار هستند؟

قطعاً اگر بخواهیم علت چنین نگرانی‌هایی را دریابیم، با اندک تأملی می‌توان به این مسئله پی برد که به دلیل تجارب ناخوشایندی است که پیش‌تر تجربه کرده‌اند. جای تأسف دارد که این روزها برخی از سرویس‌کاران بدون تخصص و مهارت کافی نسبت به تعمیر پکیج اقدام می‌کنند، که این می‌تواند باعث صدمه جدی به پکیج‌ها شود. برخی دیگر از سرویس‌کاران، مهارت لازم برای تعمیر پکیج را دارند، اما از بی‌اطلاعی مشتریان سوءاستفاده کرده و هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

این در حالی است که برخی از مسائل و مشکلات پیش روی پکیج فرولی، مربوط به کدهای خطایی است که ممکن است برای این پکیج‌ها به وجود آید و کاربران به راحتی می‌توانند از طریق دفترچه راهنما و یا تماس با مجموعه خدمت نت نسبت به رفع آن اقدام کنند. در برخی مواقع هم ممکن است مشکلاتی به وجود ‌آید، که نیاز به حضور متخصصین جهت بررسی دقیق و تعمیر یا سرویس احتمالی پکیج باشد.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در خصوص مشکلات احتمالی پیش روی پکیج‌های فرولی با شما در میان بگذاریم، تا بتوانید پاسخ برخی از سؤالات خود را بیابید. پاسخ چنین سؤالاتی که، پکیج فرولی چه زمانی نیاز به سرویس یا تعمیر دارد و مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس چه زمانی است؟ پی بردن به این مسئله که معمولاً چه مشکلاتی پیش روی این پکیج و سایر پکیج‌های می‌باشد؟ اینکه نحوه محاسبه هزینه تعمیر و سرویس چگونه است؟ و…

تمامی این سؤالات، از آن دست سؤالاتی است که زمانی پکیج دچار اشکال می‌شود و یا اینکه تصمیم گرفته می‌شود تا نسبت به سرویس دوره‌ای آن اقدام شود، ذهن هر کاربر پکیج فرولی را به خود مشغول می‌کند.

بیشترین زمان بروز مشکل در پکیج فرولی

قطعاً بیان زمانی دقیق و یا فصلی مشخص که در آن پکیج فرولی و یا تمامی پکیج‌ها نیاز به تعمیر و سرویس پیدا می‌کنند، امری خلاف واقع و غیراصولی باشد. اما معمولاً با پایان یافتن فصل سرما و یا آغاز فصل سرما و زمانی که تصمیم داریم تا در پکیج فرولی خود تغییر حالت دهیم، یعنی پکیج را از حالت گرما به سرما و یا از حالت سرما به گرما تغییر دهیم، ممکن است متوجه وجود برخی مشکلات در پکیج‌ شویم. در چنین شرایطی است که نیاز به تعمیر و سرویس پکیج بیش از هر زمان دیگری احساس میشود.

بارها اشاره کرده‌ایم، پکیج‌ها برخی مواقع و به مرور زمان با بالا رفتن طول عمر آن‌ها و یا به دلایلی دیگر نیازمند سرویس و حتی در برخی مواقع نیازمند تعمیر و تعویض قطعات خواهند بود. به خصوص نیاز به تعمیر و سرویس در این پکیج‌ها، در پایان فصل گرم سال و با آغاز فصل زمستان بیش از هر زمان دیگری مشهود است.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شرق و شمال تهران دارید، می‌توانید با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

زمان اصولی برای تعمیر و سرویس پکیج فرولی

قبل از پرداختن به نحوه محاسبه و نیز میزان هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شرق و شمال تهران، نیاز است تا این مسئله را به روشنی دریابیم که زمان و شرایطی که باعث می‌گردد تا نسبت به تعمیر یا سرویس پکیج‌ها اقدام کنیم را به خوبی بشناسیم. در واقع نیاز است که این را بدانیم چه مشکلاتی ممکن است برای این پکیج و یا هر پکیج دیگری پیش آید و در چه شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس خواهد داشت.

عمدتاً دو دسته مشکل مرسوم در تمامی پکیج‌ها وجود دارد که هر زمان حداقل یکی از آن‌ها در پکیج نمایان شود، نیاز است تا جهت رفع آن‌ها و نیز جلوگیری از ایجاد مشکل بیشتر، نسبت به تعمیر و سرویس پکیج دست‌به‌کار شد. اگر بخواهیم خیلی ساده این مشکلات را بیان کنیم، می‌توان چنین گفت:

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند: این قبیل مشکلات، زمانی که به وجود می‌آیند، در قالب کد خطا (ارور) بر روی صفحه نمایشگر پکیج نمایان می‌شوند و ما متوجه می‌شویم که پکیج با اختلال و اشکالاتی مواجه شده است.

مشکلاتی بدون کد خطا هستند: این دسته از مشکلات در زمان بروز، هیچ کد خطا یا اروری ندارند و تنها از روی نشانه‌های موجود قابل شناسایی هستند.

ما در ادامه به صورت مختصر به بررسی و بیان هر یک از این مشکلات خواهیم پرداخت، تا شما بهتر با مشکلات پیش روی پکیج فرولی آشنا شده و بر این مسئله آگاهی بیابید که در چه شرایطی نیاز است این پکیج را تعمیر و سرویس نمایید.

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند

در خصوص این مشکلات، ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” تعمیر پکیج فرولی شمال تهران و شرق تهران “ به طور مفصل تمامی کدهای مهمی که ممکن است در این پکیج‌ها نمایان شود را تشریح نموده‌ایم که جهت نمونه چند مورد از مهم‌ترینِ این کدها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

 • کد خطای A01

علت و مفهوم خطا : این کد خطا نشان‌دهنده عدم تشکیل و ماندگاری شعله در پکیج است

 • کد خطای A02

علت و مفهوم خطا : این کد خطا نشان‌دهنده وجود اشکال و خرابی در الکترود و یا بُرد الکترونیکی دستگاه است

 • کد خطای A20

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که در کنترل احتراق اشکال یا اختلالی روی داده است

 • کد خطای A21

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که یا احتراق نرمال نیست و یا اینکه گاز به طور کامل نمی‌سوزد

 • کد خطای A41

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که در موقعیت سنسور اختلال و اشکالی روی داده است

 • کد خطای A51

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که در سیستم تهویه دود اشکال و اختلال روی داده است

 • کد خطای F04

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده فعال شدن ترموستات دود و قفل شدن دستگاه به مدت 20 دقیقه است

 • کد خطای F05

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که پرشر سوئیچ هوا با اشکال و اختلال مواجه شده است

 • کد خطای F08

علت و مفهوم خطا : معمولاً این خطا نشان‌دهنده این است که دمای مبدل حرارتی به بیش‌ازحد مجاز رسیده است

 • کد خطا : F10

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که سنسور NTC اول مدار شوفاژ دچار اختلال یا اشکال شده است

 • کد خطا : F11

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که سنسور NTC آب گرم مصرفی (ترمیستور آب گرم مصرفی) دستگاه با اختلال مواجه شده است

 • کد خطا : F14

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که سنسور NTC دوم مدار شوفاژ دچار اختلال یا اشکال شده است

 • کد خطا : F20

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که احتراق دستگاه دچار اشکال شده است و ممکن است شعله تشکیل نشود

 • کد خطا : F37

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که در سیستم مدار گرمایش شوفاژ فشار پایین می‌باشد

 • کد خطا : F42

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است ترموستات میزان دمای پکیج را بیش‌ازحد مجاز تشخیص داده است

 • کد خطا : F43

علت و مفهوم خطا : این خطا نشان‌دهنده این است که دمای مبدل به میزان 10 درجه سانتی‌گراد از حد مجاز بالاتر رفته است

به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت  مشاهده لیست کامل کدهای خطا در پکیج فرولی و نیز آشنایی کامل با این کدهای خطا ، مقاله ” تعمیر پکیج فرولی شمال تهران و شرق تهران “  را مشاهده بفرمایید.

مشکلاتی که بدون کد خطا هستند

این نوع از مشکلات پکیج‌ فرولی همان‌طور که اشاره شد، مشکلاتی هستند که هیچ کد خطایی ندارند و تنها زمانی که روی می‌دهند، متوجه بروز آن‌ها خواهیم شد. این دسته از مشکلات، تقریباً در تمامی پکیج‌های موجود در بازار مشترک می‌باشد.

این دسته از مشکلات، تقریباً در تمامی پکیج‌های موجود در بازار، مشابه یکدیگر هستند. ما در مجموعه خدمت نت از آنجایی که ارائه خدمات با کیفیت را سرلوحه فعالیت خود قرار داده‌ایم، با وجود مشابهت مشکلات موجود در میان پکیج‌ها، سعی کرده‌ایم تا هر پکیج را حتی اگر تمامی مشکلات آن‌ها نیز مشابه باشند، جهت دسترسی راحت‌تر شما همراهان عزیز خدمت نت، به صورت جداگانه مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

اما از آنجایی که در مقالات متعددی به بیان و تشریح رایج‌ترین مشکلات پکیج‌ها پرداخته شده است، و مشکلات پکیج فرولی هم تماماً مشابه سایر پکیج‌ها می‌باشد، پیشنهاد می‌کنیم، حتماً نگاهی به مقالات زیر بیندازید.

تعمیر پکیج آریستون شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج ایساتیس شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج شاپه شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج باکسی شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج اخگر شمال تهران و شرق تهران

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

سوالات خود را در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شرق و شمال تهران ، از کارشناسان خدمت نت بپرسید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران

مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس پکیج فرولی

همان‌طور که در تمامی مباحث مربوط به تعمیر و سرویس پکیج‌ها اشاره نموده‌ایم، اینکه بخواهیم زمان مناسبی را برای انجام تعمیر و سرویس پیشنهاد دهیم، امری است که باید بر اساس نوع خدمات به بیان آن بپردازیم.

مثلاً تعمیر پکیج زمانی نیاز است که بر اساس مواردی که در بخش زمان اصولی برای تعمیر و سرویس پکیج فرولی اشاره شد، تشخیص داده شود که مشکلاتی اساسی در پکیج روی داده است.

اما در خصوص سرویس پکیج، قضیه مقداری متفاوت است و آن هم اینکه، لزوماً سرویس پکیج، دال بر وجود اشکال در آن نیست، بلکه در بسیاری مواقع، به عنوان عاملی برای جلوگیری از وجود مشکل انجام می‌گیرد.

پیشنهاد کارشناسان و متخصصین خدمت نت به شما همراهان عزیز این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در پکیج فرولی، همان‌طور که اشاره شد، در ماه‌های پایانی تابستان و یا در ماه‌های ابتدایی پاییز و قبل از ورود به فصل سرما، به صورت سالانه و منظم نسبت به سرویس پکیج اقدام شود. این امر باعث می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات، راندمان، کارایی و طول عمر پکیج نیز افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

نحوه‌ی محاسبه هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران

بدون تعارف باید گفت که بیان قطعی هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان بدون اینکه از مشکلات دقیق موجود در این پکیج مطلع باشیم، امری خلاف واقع و نیز کاملاً غیرحرفه‌ای است. زیرا زمانی می‌توان برآورد دقیقی از هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شرق و شمال تهران انجام داد که متخصصین خدمت نت در محل حضور یابند و موارد زیر به دقت بررسی و مشخص گردد:

 • پکیج تنها نیاز به سرویس ساده دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و نیز تعمیر برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و تعویض برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس، تعمیر و تعویض برخی از قطعات دارد

تمامی این موارد خود می‌تواند در نحوه محاسبه هزینه اثرگذار باشد. حتی نوع قطعاتی که در تعمیر یا تعویض قطعات به کار برده می‌شود نیز در افزایش یا کاهش هزینه‌ها اثرگذار است.

البته ذکر این نکته ضروری است که شاید در برخی مواقع بر اساس اظهارات مشتریان، بتوان به طور میانگین هزینه‌ای را اعلام کرد، اما قطعاً این هزینه ممکن است پس از بررسی دقیق مشکلات پکیج، دچار نوساناتی شود.

یکی از مواردی که علاوه بر هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران، به عنوان هزینه در هنگام مراجعات برخی از سرویس‌کاران لحاظ می‌گردد، ایاب ذهاب است. اما مجموعه خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

چرا خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از 2 دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در 2 بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

 • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

 • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
 • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این 2 دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
 • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
 • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
 • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
 • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

سوالات خود را در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج فرولی شمال و شرق تهران ، از کارشناسان خدمت نت بپرسید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مطالب مرتبط

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 10 =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.