هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی در شرق و شمال تهران چقدر است؟ نحوه محاسبه‌ی این هزینه چگونه است؟ آیا فردی که برای تعمیر و سرویس پکیج مراجعه می‌کند، از مهارت و تخصص لازم برخوردار است؟ آیا تجربه کافی دارد؟ آیا می‌تواند مشکل پکیج را به درستی تشخیص دهد؟ و…

تمامی این سؤالات، از آن دست سؤالاتی است که زمانی پکیج دچار اشکال می‌شود و یا اینکه تصمیم گرفته می‌شود تا نسبت به سرویس دوره‌ای آن اقدام شود، ذهن هر کاربر پکیج باکسی را به خود مشغول می‌کند.

معمولاً چنین سؤالاتی بیشتر با پایان یافتن فصل سرما و یا آغاز فصل سرما به دغدغه ذهن کاربران پکیج باکسی و هر نوع پکیج دیگر تبدیل می‌شود. آن زمان که با تغییر فصل، قصد تغییر در حالت‌های پکیج را داریم (تغییر از حالت گرما به سرما، تغییر از حالت سرما به گرما).

در چنین شرایطی، همان‌طور که بارها اشاره کرده‌ایم، پکیج‌ها برخی مواقع و به مرور زمان با بالا رفتن طول عمر آن‌ها و یا به دلایلی دیگر نیازمند سرویس و حتی در برخی مواقع نیازمند تعمیر و تعویض قطعات خواهند بود. به خصوص نیاز به تعمیر و سرویس در این پکیج‌ها، در پایان فصل گرم سال و با آغاز فصل زمستان بیش از پیش مشهود است.

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص مطالب متعددی در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران با شما به بحث و بررسی بپردازیم. در خصوص اینکه معمولاً پکیج باکسی در چه شرایطی نیاز به سرویس یا تعمیر دارد و مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس چه زمانی است؟ به این مسئله خواهیم پرداخت که معمولاً چه مشکلاتی پیش روی این پکیج و سایر پکیج‌های مشابه می‌باشد؟ اینکه نحوه محاسبه هزینه تعمیر و سرویس چگونه است؟ و…

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

در چه شرایطی پکیج باکسی نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟

قبل از پرداختن به نحوه محاسبه و نیز میزان هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شرق و شمال تهران، نیاز است تا این واقعیت را بدانیم که چه مشکلاتی ممکن است برای این پکیج و یا هر پکیج دیگری پیش آید و در چه شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس خواهد داشت.

تمامی پکیج‌های موجود در بازار، در شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس پیدا خواهند کرد که حداقل با یکی از 2 نوع مشکل مرسوم در پکیج‌ها روبرو شوند.

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند: این قیبیل مشکلات، زمانی که به وجود می‌آیند، در قالب کد خطا (ارور) بر روی صفحه نمایشگر پکیج نمایان می‌شوند و ما متوجه می‌شویم که پکیج با اختلال و اشکالاتی مواجه شده است.

مشکلاتی بدون کد خطا هستند: این دسته از مشکلات در زمان بروز، هیچ کد خطا یا اروری ندارند و تنها از روی نشانه های موجود قابل شناسایی هستند.

ما در ادامه به صورت مختصر به بررسی و بیان هر یک از این مشکلات خواهیم پرداخت، تا شما بهتر با مشکلات پیش روی پکیج باکسی آشنا شده و بر این مسئله آگاهی بیابید که در چه شرایطی نیاز است این پکیج را تعمیر و سرویس نمایید.

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند

در خصوص این مشکلات، ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” تعمیر پکیج باکسی شمال تهران و شرق تهران “ به طور مفصل تمامی کدهای مهمی که ممکن است در این پکیج‌ها نمایان شود را تشریح نموده‌ایم که مهم‌ترینِ این کدها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

کدهای خطایی که در ادامه بیان می‌شوند، مربوط به دو مدل ECO 3  و LUNA 3 از پکیج‌های باکسی می‌باشند که هر یک را به تفکیک بیان کرده‌ایم.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران

کدهای خطای مدل ECO 3

کد خطای E01 : این خطا نشان دهنده عدم تشکیل شعله و یا عدم تشخیص شعله می‌باشد

کد خطای E02 : این خطا نشان دهنده فعال شدن کلید حرارتی می‌باشد

کد خطای E03 : این خطا نشان دهنده مسدود شدن دودکش می‌باشد

کد خطای E04 : این خطا نشان دهنده اختلال در بُرد الکترونیک دستگاه می‌باشد

کد خطای E05 : این خطا نشان دهنده مسدود شدن دودکش یا خرابی پرشر سوئیچ هوا می‌باشد

کد خطای E06 : این خطا نشان دهنده این است که امکان انتقال هوای تازه به دستگاه وجود ندارد

کد خطای E08 : این خطا نشان دهنده این است که در طی مدت زمان 1 ساعت، دستگاه بیش از 5 بار ریست شده است

کد خطای E10 : این خطا نشان دهنده افت فشار در آب مدار گرمایش است

کد خطای E25 : این خطا نشان دهنده افت بیش از حد دمای پکیج است

کد خطا E35 : این خطا نشان‌دهنده کم بودن شعله و یا نرسیدن حرارت به یون کنترل شعله است

کد خطای E43 : این خطا نشان دهنده این است که در طی مدت کمتر از 9 دقیقه، کد E38 به صورت متوالی 6 بار نشان داده شده است

کدهای خطای مدل LUNA 3

کد خطای E01 : این خطا نشان دهنده وجود مشکل در گاز است

کد خطای E02 : این خطا نشان دهنده فعال شدن کلید حرارتی است

کد خطای E03 : این خطا به دلیل وجود اختلال یا اشکال در پرشر دود می‌باشد

کد خطای E05 : این خطا نشان دهنده این است دمای بالا مدار گرمایش یا اشکال در سنسور مدار گرمایش است

کد خطای E06 : این خطا نشان دهنده اختلال یا خطای عملکرد سنسور NTC مدار مصرفی است

کد خطایE07 : این خطا  نشان‌دهنده افت فشار آب است

کد خطای E11 : این خطا نشان دهنده اختلال و اشکال در عملکرد کلید حرارتی است

کد خطای E25 : این خطا نشان دهنده افزایش بیش از حد دمای پکیج است

کد خطای E31 : این خطا نشان دهنده وجود اختلال میان ترموستات محیطی، صفحه نمایشگر و پنل است

کد خطای E35 : این خطا نشان دهنده عدم تشکیل شعله و یا عدم تشخیص شعله می‌باشد

به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این کدهای خطا در پکیج باکسی، مقاله ” تعمیر پکیج باکسی شمال تهران و شرق تهران “  را مشاهده بفرمایید.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شرق و شمال تهران دارید، مي‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  28425488-021

مشکلاتی که بدون کد خطا هستند

این نوع از مشکلات پکیج‌ باکسی همان‌طور که اشاره شد، مشکلاتی هستند که هیچ کد خطایی ندارند و تنها زمانی که روی می‌دهند، متوجه بروز آن‌ها خواهیم شد. این دسته از مشکلات، تقریباً در تمامی پکیج‌های موجود در بازار مشترک می‌باشد.

اگر بخواهیم به مهم‌ترین مشکلات احتمالی پیش روی پکیج‌های باکسی اشاره‌ای کلی داشته باشیم، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • روشن نشدن پکیج
 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • بالا بودن دمای بیش از اندازه پکیج
 • پکیج ریزش یا نشتی آب دارد
 • نور و شعله از پکیج خارج می‌شود
 • پکیج کار می‌کند، اما رادیاتور گرمای خوب و مناسبی تولید نمی‌کند
 • پکیج آب را به خوبی گرم نمی‌کند
 • پکیج دارای افت فشار آب است
 • پکیج به صورت ناگهانی و انفجاری روشن می‌شود
 • نامناسب بودن گرمای رادیاتورها
 • فن دستگاه روشن است، اما جرقه زن کار نمی‌کند
 • بخشی از رادیاتور گرم است و بخشی دیگر سرد
 • آب گرم دارای نوسان است
 • پکیج سروصدا دارد
 • و…

ما این دسته از مشکلات را به طور مفصل در مقاله ” تعمیر پکیج باکسی شمال تهران و شرق تهران “ مورد بررسی قرا داده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این مشکلات، به مقاله مذکور نگاهی بیندازید.

بهترین زمان برای تعمیر و سرویس پکیج باکسی

همان‌طور که در تمامی مباحث مربوط به تعمیر و سرویس پکیج‌ها اشاره نموده‌ایم، اینکه بخواهیم زمان مناسبی را برای انجام تعمیر و سرویس پیشنهاد دهیم، امری است که باید بر اساس نوع خدمات به بیان آن بپردازیم.

مثلاً تعمیر پکیج زمانی نیاز است که بر اساس مواردی که در بخش در چه شرایطی پکیج باکسی نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟ اشاره شد، تشخیص داده شود که مشکلاتی اساسی در پکیج روی داده است.

اما در خصوص سرویس پکیج، قضیه مقداری متفاوت است و آن هم اینکه، لزوماً سرویس پکیج، دال بر وجود اشکال در آن نیست، بلکه در بسیاری مواقع، به عنوان عاملی برای جلوگیری از وجود مشکل انجام می‌گیرد.

پیشنهاد کارشناسان و متخصصین خدمت نت به شما همراهان عزیز این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در پکیج باکسی، همان‌طور که اشاره شد، در ماه‌های پایانی تابستان و یا در ماه‌های ابتدایی پاییز و قبل از ورود به فصل سرما، به صورت سالانه و منظم نسبت به سرویس پکیج اقدام شود. این امر باعث می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات، راندمان، کارایی و طول عمر پکیج نیز افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران در تیم خدمت نت

نحوه‌ی محاسبه هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران

پس از اینکه با شرایطی که نیاز است تا در آن نسبت به تعمیر و سرویس پکیج اقدام شود آشنا شدیم و همچنین پی به این مسئله بردیم که مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس پکیج، چه هنگام است، نیاز است این را به روشنی بدانیم که نحوه محاسبه هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شرق و شمال تهران چگونه است و بر چه اساسی تعرفه تعیین می‌گردد.

بدون تعارف باید گفت که بیان قطعی هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی بدون اینکه از مشکلات دقیق موجود در این پکیج مطلع باشیم، امری خلاف واقع و نیز کاملاً غیرحرفه‌ای است. زیرا زمانی می‌توان برآورد دقیقی از هزینه تعمیر و سرویس پکیج‌ها انجام داد که متخصصین خدمت نت در محل حضور یابند و موارد زیر به دقت بررسی و مشخص گردد:

 • پکیج تنها نیاز به سرویس ساده دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و نیز تعمیر برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و تعویض برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس، تعمیر و تعویض برخی از قطعات دارد

تمامی این موارد خود می‌تواند در نحوه محاسبه هزینه اثرگذار باشد. حتی نوع قطعاتی که در تعمیر یا تعویض قطعات به کار برده می‌شود نیز در افزایش یا کاهش هزینه‌ها اثرگذار است.

البته ذکر این نکته ضروری است که شاید در برخی مواقع بر اساس اظهارات مشتریان، بتوان به طور میانگین هزینه‌ای را اعلام کرد، اما قطعاً این هزینه ممکن است پس از بررسی دقیق مشکلات پکیج، دچار نوساناتی شود.

یکی از مواردی که علاوه بر هزینه سرویس و تعمیر پکیج باکسی، به عنوان هزینه در هنگام مراجعات برخی از سرویس‌کاران لحاظ می‌گردد، ایاب ذهاب است. اما مجموعه خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

چرا خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از 2 دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در 2 بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

 • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

 • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
 • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این 2 دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
 • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
 • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
 • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
 • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شرق و شمال تهران دارید، مي‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  28425488-021

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج باکسی شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.