هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران در خدمت نت

هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران از مسائلی است که در فصول مختلف سال ذهن بسیاری از کاربران این پکیج‌ها را به خود مشغول می‌نماید. پکیج‌های اخگر نیز همانند سایر برندهای پکیج، در مواقعی نیازمند تعمیر و سرویس خواهند بود. عمدتاً پس از پایان فصل سرما و یا آغاز فصل سرما و با توجه به ایجاد تغییر در حالت‌های پکیج‌ها (تغییر از حالت گرما به سرما، تغییر از حالت سرما به گرما)، ممکن است پکیج‌ها با مشکلاتی روبرو شوند.

البته واقعیت این است که بیشتر با آغاز فصول سرد سال این نیاز به تعمیر و سرویس در ذهن کاربران پکیج ایجاد می‌شود. در این زمان حتی ممکن است هزینه‌های مضاعفی برای این عزیزان ایجاد شود. متخصصین مجموعه خدمت نت توصیه می‌کنند که سرویس پکیج اخگر خود را در ماه‌های پایانی تابستان انجام دهید.

بارها که مشتریان یا کاربران پکیج‌ها با کارشناسان مجموعه خدمت نت تماس می‌گیرند، متوجه این واقعیت می‌شویم که در مکالمات آن‌ها سؤالاتی وجود دارد که حاکی از نگرانی آن‌ها از 2 مورد است :

 • نگرانی اول در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران است. یعنی اینکه هزینه چقدر می‌شود و این هزینه چگونه محاسبه می‌گردد؟
 • نگرانی دوم این عزیزان، در خصوص کیفیت خدماتی است که قرار است به آن‌ها ارائه شود. یعنی اینکه آیا افرادی که قرار است پکیج آن‌ها را تعمیر کنند، از تخصص و مهارت لازم برای این کار برخوردار هستند؟

وجود چنین نگرانی‌هایی کاملاً به‌جا و پسندیده است. متأسفانه این روزها برخی از سرویس‌کاران بدون تخصص و مهارت کافی نسبت به تعمیر پکیج اقدام می‌کنند، که این می‌تواند باعث صدمه جدی به پکیج‌ها شود. برخی دیگر از سرویس‌کاران، مهارت لازم برای تعمیر پکیج را دارند، اما از بی‌اطلاعی مشتریان سوءاستفاده کرده و هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

این در حالی است که برخی از مسائل و مشکلات پیش روی پکیج اخگر، مربوط به کدهای خطایی است که ممکن است برای این پکیج‌ها به وجود آید و کاربران به راحتی می‌توانند از طریق دفترچه راهنما و یا تماس با مجموعه خدمت نت نسبت به رفع آن اقدام کنند. در برخی مواقع هم ممکن است مشکلاتی به وجود ‌آید، که نیاز به حضور متخصصین جهت بررسی دقیق و تعمیر یا سرویس احتمالی پکیج باشد.

ما در این مقاله قصد داریم تا با بیان نکاتی، قبل از هر چیزی شما را در جریان مهم‌ترین مسائل و مشکلات پیش روی پکیج‌های اخگر قرار دهیم و سپس هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران و نیز نحوه محاسبه این هزینه‌ها را خدمت شما همراهان بیان کنیم.

چه زمانی برای تعمیر و سرویس پکیج اخگر اقدام کنیم؟

همان‌طور که در تمامی مباحث مربوط به تعمیر و سرویس پکیج‌ها اشاره نموده‌ایم، اینکه بخواهیم زمان مناسبی را برای انجام تعمیر و سرویس پیشنهاد دهیم، امری است که باید بر اساس نوع خدمات به بیان آن بپردازیم.

مثلاً تعمیر پکیج زمانی نیاز است که بر اساس مواردی که در بخش در چه شرایطی پکیج اخگر نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟ به آن‌ها خواهیم پراخت، تشخیص داده شود که مشکلاتی اساسی در پکیج روی داده است.

اما در خصوص سرویس پکیج، قضیه مقداری متفاوت است و آن هم اینکه، لزوماً سرویس پکیج، دال بر وجود اشکال در آن نیست، بلکه در بسیاری مواقع، به عنوان عاملی برای جلوگیری از وجود مشکل انجام می‌گیرد.

پیشنهاد کارشناسان و متخصصین خدمت نت به شما همراهان عزیز این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در پکیج اخگر، همان‌طور که اشاره شد، در ماه‌های پایانی تابستان و یا در ماه‌های ابتدایی پاییز و قبل از ورود به فصل سرما، به صورت سالانه و منظم نسبت به سرویس پکیج اقدام شود. این امر باعث می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات، راندمان، کارایی و طول عمر پکیج نیز افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

چنانچه نياز به راهنمایی و یا مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شرق تهران و شمال تهران دارید، می‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران

مشکلات پیش روی پکیج اخگر جهت سرویس و تعمیر

قبل از پرداختن به نحوه محاسبه و نیز میزان هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران ، نیاز است تا این واقعیت را بدانیم که چه مشکلاتی ممکن است برای این پکیج و یا هر پکیج دیگری پیش آید و در چه شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس خواهد داشت.

تمامی پکیج‌های موجود در بازار، در شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس پیدا خواهند کرد که حداقل با یکی از 2 نوع مشکل مرسوم در پکیج‌ها روبرو شوند.

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند: این قبیل مشکلات، زمانی که به وجود می‌آیند، در قالب کد خطا (ارور) بر روی صفحه نمایشگر پکیج نمایان می‌شوند و ما متوجه می‌شویم که پکیج با اختلال و اشکالاتی مواجه شده است.

مشکلاتی بدون کد خطا هستند: این دسته از مشکلات در زمان بروز، هیچ کد خطا یا اروری ندارند و تنها از روی نشانه های موجود قابل شناسایی هستند.

ما در ادامه به صورت مختصر به بررسی و بیان هر یک از این مشکلات خواهیم پرداخت، تا شما بهتر با مشکلات پیش روی پکیج اخگر آشنا شده و بر این مسئله آگاهی بیابید که در چه شرایطی نیاز است این پکیج را تعمیر و سرویس نمایید.

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند

در خصوص این مشکلات، ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” تعمیر پکیج اخگر شمال تهران و شرق تهران “ به طور مفصل تمامی کدهای مهمی که ممکن است در این پکیج‌ها نمایان شود را تشریح نموده‌ایم که مهم‌ترینِ این کدها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

کد خطای F3 : این خطا نشان دهنده این است که سنسور NTC آب گرم مصرفی (ترمیستور آب گرم مصرفی) دستگاه با اختلال مواجه شده است

کد خطای F4 : این خطا نشان‌دهنده این است که سنسور NTC شوفاژ دچار اختلال یا اشکال شده است

کد خطای F5 : این خطا معمولاً نشان‌دهنده کم بودن شعله و یا نرسیدن حرارت به یون کنترل شعله است

کد خطای F6 : این خطا نشان‌دهنده وجود اشکال یا اختلال در سوئیچ لیمیت یا همان سنسور حد است

کد خطای F7 : این خطا نشان‌دهنده این است که در سنسور دود اختلال یا اشکالی به وجود آمده است

کد خطای F8 : این کد نشان دهنده خطا در لیمیت 110 درجه است

به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این کدهای خطا در پکیج اخگر، مقاله ” تعمیر پکیج اخگر شمال تهران و شرق تهران “  را مشاهده بفرمایید.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شرق تهران و شمال تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

مشکلاتی که بدون کد خطا هستند

این نوع از مشکلات پکیج‌ اخگر همان‌طور که اشاره شد، مشکلاتی هستند که هیچ کد خطایی ندارند و تنها زمانی که روی می‌دهند، متوجه بروز آن‌ها خواهیم شد. این دسته از مشکلات، تقریباً در تمامی پکیج‌های موجود در بازار مشترک می‌باشد.

اگر بخواهیم به مهم‌ترین مشکلات احتمالی پیش روی پکیج‌های اخگر اشاره‌ای کلی داشته باشیم، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • روشن نشدن پکیج
 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • بالا بودن دمای بیش از اندازه پکیج
 • پکیج ریزش یا نشتی آب دارد
 • نور و شعله از پکیج خارج می‌شود
 • پکیج کار می‌کند، اما رادیاتور گرمای خوب و مناسبی تولید نمی‌کند
 • پکیج آب را به خوبی گرم نمی‌کند
 • پکیج دارای افت فشار آب است
 • پکیج به صورت ناگهانی و انفجاری روشن می‌شود
 • نامناسب بودن گرمای رادیاتورها
 • فن دستگاه روشن است، اما جرقه زن کار نمی‌کند
 • بخشی از رادیاتور گرم است و بخشی دیگر سرد
 • آب گرم دارای نوسان است
 • پکیج سروصدا دارد
 • و…

ما این دسته از مشکلات را به طور مفصل در مقاله ” تعمیر پکیج اخگر شمال تهران و شرق تهران “ مورد بررسی قرا داده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این مشکلات، به مقاله مذکور نگاهی بیندازید.

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488
هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران در سامانه خدمت نت

هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شمال و شرق تهران چگونه محاسبه می‌شود؟

 • تنها نیاز است که یک سرویس ساده و کلی انجام شود
 • نیاز است تا علاوه بر سرویس کلی، برخی قطعات نیز تعمیر شود
 • نیاز است تا علاوه بر سرویس کلی، برخی از قطعات نیز تعویض شود
 • علاوه بر سرویس کلی و تعمیر برخی از قطعات، نیاز است تا برخی از قطعات تعویض شود

بدون تعارف باید گفت که بیان قطعی هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شرق و شمال تهران بدون اینکه از مشکلات دقیق موجود در این پکیج مطلع باشیم، امری خلاف واقع و نیز کاملاً غیرحرفه‌ای است. زیرا زمانی می‌توان برآورد دقیقی از هزینه تعمیر و سرویس پکیج‌ها انجام داد که متخصصین خدمت نت در محل حضور یابند و موارد بالا را به دقت بررسی و مشخص نمایند.

تمامی مواردی که به آنها اشاره شد، خود می‌تواند در نحوه محاسبه هزینه اثرگذار باشد. حتی نوع قطعاتی که در تعمیر یا تعویض قطعات به کار برده می‌شود نیز در افزایش یا کاهش هزینه‌ها اثرگذار است.

البته ذکر این نکته ضروری است که شاید در برخی مواقع بر اساس اظهارات مشتریان، بتوان به طور میانگین هزینه‌ای را اعلام کرد، اما قطعاً این هزینه ممکن است پس از بررسی دقیق مشکلات پکیج، دچار نوساناتی شود.

یکی از مواردی که علاوه بر هزینه سرویس و تعمیر پکیج اخگر، به عنوان هزینه در هنگام مراجعات برخی از سرویس‌کاران لحاظ می‌گردد، ایاب ذهاب است. اما مجموعه خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.

چنانچه نياز به راهنمایی و یا مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شرق تهران و شمال تهران دارید، می‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

چرا خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از 2 دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در 2 بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

 • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

 • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
 • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این 2 دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
 • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
 • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
 • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
 • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

چنانچه نياز به راهنمایی و یا مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج اخگر شرق تهران و شمال دارید، می‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + دوازده =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.