مجموعه‌ی خدمت نت

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران در خدمت نت
هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران در خدمت نت
مطالب مرتبط

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران و نحوه محاسبه آن و همچنین یافتن سرویس‌کاران مجرب برای سپردن سرویس یا تعمیر پکیج به آن‌ها، از جمله مسائلی است که در هنگام نیاز پکیج به تعمیر و سرویس، به عنوان مسئله‌ای مهم ذهن کاربران این پکیج‌ها را به خود مشغول می‌کند.

معمولاً چنین مسائلی بیشتر با پایان یافتن فصل سرما و یا آغاز فصل سرما به دغدغه ذهن کاربران پکیج آلزان و هر نوع پکیج دیگر تبدیل می‌شود. آن زمان که با تغییر فصل، قصد تغییر در حالت‌های پکیج را داریم (تغییر از حالت گرما به سرما، تغییر از حالت سرما به گرما).

اگر بخواهیم مهم‌ترین ذهن مشغولی و نگرانی کاربران این پکیج را بیان کنیم، می‌توان این نگرانی‌ها را در 2 بخش کلی قرار دارد:

 • نگرانی اول در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان است. یعنی اینکه هزینه چقدر می‌شود و این هزینه چگونه محاسبه می‌گردد؟
 • نگرانی دوم این عزیزان، در خصوص کیفیت خدماتی است که قرار است به آن‌ها ارائه شود. یعنی اینکه آیا افرادی که قرار است پکیج آن‌ها را تعمیر کنند، از تخصص و مهارت لازم برای این کار برخوردار هستند؟

وجود چنین نگرانی‌هایی کاملاً به‌جا و پسندیده است. متأسفانه این روزها برخی از سرویس‌کاران بدون تخصص و مهارت کافی نسبت به تعمیر پکیج اقدام می‌کنند، که این می‌تواند باعث صدمه جدی به پکیج‌ها شود. برخی دیگر از سرویس‌کاران، مهارت لازم برای تعمیر پکیج را دارند، اما از بی‌اطلاعی مشتریان سوءاستفاده کرده و هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

این در حالی است که برخی از مسائل و مشکلات پیش روی پکیج آلزان، مربوط به کدهای خطایی است که ممکن است برای این پکیج‌ها به وجود آید و کاربران به راحتی می‌توانند از طریق دفترچه راهنما و یا تماس با مجموعه خدمت نت نسبت به رفع آن اقدام کنند. در برخی مواقع هم ممکن است مشکلاتی به وجود ‌آید، که نیاز به حضور متخصصین جهت بررسی دقیق و تعمیر یا سرویس احتمالی پکیج باشد.

در این مقاله قصد داریم تا در خصوص مطالب متعددی در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شرق و شمال تهران با شما به بحث و بررسی بپردازیم. در خصوص اینکه معمولاً پکیج آلزان در چه شرایطی نیاز به سرویس یا تعمیر دارد و مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس چه زمانی است؟ به این مسئله خواهیم پرداخت که معمولاً چه مشکلاتی پیش روی این پکیج و سایر پکیج‌های مشابه می‌باشد؟ اینکه نحوه محاسبه هزینه تعمیر و سرویس چگونه است؟ و…

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران

چنانچه نياز به مشاوره خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران دارید، مي‌توانيد با کارشناسان مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

در چه شرایطی پکیج آلزان نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟

قبل از اینکه ما بخواهیم در خصوص  نحوه محاسبه و نیز میزان هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران مطالبی را بیان کنیم، نیاز است تا این واقعیت را بدانیم که این پکیج و یا هر پکیج دیگری، در چه شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس خواهد داشت.

تمامی پکیج‌های موجود در بازار، در شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس پیدا خواهند کرد که با 2 دسته مشکل روبرو شوند.

دسته اول، آن دسته از مشکلاتی است که در زمان بروز آن‌ها، کدهای خطا (ارور) بر روی صفحه نمایشگر پکیج نمایان می‌شود و ما متوجه می‌شویم که پکیج با اختلال و اشکالاتی مواجه شده است.

دسته دوم، آن دسته از مشکلاتی است که در زمان بروز آن‌ها، هیچ کد خطایی وجود ندارد و تنها زمانی متوجه وجود آن‌ها می‌شویم که خود را بروز می‌دهند.

ما در ادامه به اختصار به بررسی و بیان هر یک از این مشکلات خواهیم داشت، تا شما بهتر با مشکلات پیش روی پکیج آلزان آشنا شده و بر این مسئله آگاهی بیابید که در چه شرایطی نیاز است این پکیج را تعمیر و سرویس نمایید.

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند

در این بخش قصد داریم تا برخی از کدهای خطا که بر روی صفحه نمایشگر پکیج‌های آلزان نمایان می‌شود را بیان نماییم. ما در این قسمت سعی نموده‌ایم با توجه به وجود مدل‌های مختلف پکیج آلزان، به کدهای خطای 2 مدل از این پکیج‌ها به صورت مختصر اشاره کنیم.

مدل میتوس و مدل فن دار با محفظه احتراق، مدل‌هایی هستند که در ادامه و به صورت تفکیک شده، کدهای خطای آن‌ها را بیان خواهیم کرد.

 کدهای خطای مدل میتوس

کد خطای E01 : این خطا نشان دهنده عدم تشکیل شعله و یا عدم تشخیص شعله می‌باشد

کد خطای E02 : این خطا نشان دهنده فعال شدن کلید حرارتی می‌باشد

کد خطای E03 : این خطا نشان دهنده اشکال در پرشر سوئیچ فن می‌باشد

کد خطای E04 : این خطا نشان دهنده اختلال در عملکرد پرشر سوئیچ آب است

کد خطای E05 : این خطا نشان دهنده اختلال در عملکرد سنسور NTC است

کد خطای E06 : این خطا نشان دهنده اشکال در سنسور آب گرم مصرفی است

کد خطای E22 : این خطا نشان دهنده اختلال در بُرد الکترونیک است که با ریستارت کردن برطرف می‌شود

کد خطای E40 : این خطا نشان دهنده وجود اشکال در سیستم برق دستگاه است

کد خطای E77 : این خطا نشان دهنده وجود مشکل در محفظه احتراق است

کد خطای E76 : این خطا نشان دهنده وجود اشکال در ماژولاتور است

کد خطای E77 : این خطا نشان دهنده وجود اختلال در ولتاژ ورودی است

کد خطای E78 : این خطا نشان دهنده وجود اشکال در سنسور NTC گرمایشی دستگاه است

 شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

کدهای خطای مدل فن دار با محفظه احتراق

کد خطای  Er 01 : این خطا نشان دهنده این است که ترموستات حد عمل کرده است (فعال شده است) و دستگاه باید ریست شود

کد خطای  Er 02 : این خطا نشان دهنده وجود اشکال در سنسور آب مصرفی است

کد خطای  Er 03 : این خطا نشان دهنده وجود اشکال در سنسور آب شوفاژ است

کد خطای  Er 04 : این خطا نشان دهنده  این است که دستگاه 3 بار برای تشکیل شعله پایدار تلاش کرده و موفق نشده است. در این حالت دستگاه قفل می‌شود و باید ریست شود

کد خطای  Er 05 : این خطا نشان دهنده این است که پس از گذشت 10 ثانيه از فعاليت فن، هنوز سيگنال بسته شدن پرشرسوئيچ هوا دریافت نشده است

کد خطای  Er 06 : این خطا نشان دهنده وجود اشکال در ماژولاتور است

کد خطای  Er 07 : این خطا نشان دهنده اختلال در بُرد الکترونیک است که با ریستارت کردن برطرف می‌شود

کد خطای  Er 08 : این خطا نشان دهنده این است که دمای مدار گرمايش به بیش از 92 درجه سانتی‌گراد رسیده است

کد خطای  Er 09 : این خطا نشان دهنده وجود اختلال یا اشکال در پرشر سوئیچ فن است

کد خطای  Er 10 : این خطا نشان دهنده وجود اختلال یا اشکال در پرشر سوئیچ آب است

کد خطای  Er 11 : این خطا نشان دهنده این است که سنسور آب شوفاژ دمايی پایین‌تر از صفر  است

کد خطای  Er 12 : این خطا نشان دهنده این خطا نشان دهنده وجود اختلال در ولتاژ ورودی است. یعنی به زیر 175 رسیده است

کد خطای  Er 13 : این خطا نشان دهنده ارسال سیگنال‌های نامعتبر یونیزاسیون می‌باشد و دستگاه باید ریست شود

کد خطای  Er 14 : این خطا نشان دهنده این است که با وجود اینکه شیرگاز قطع می‌باشد، اما سیگنال وجود شعله ارسال می‌شود

چنانچه نياز به مشاوره خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران دارید، مي‌توانيد با کارشناسان مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مشکلاتی که بدون کد خطا هستند

این نوع از مشکلات پکیج‌ آلزان همان‌طور که اشاره شد، مشکلاتی هستند که هیچ کد خطایی ندارند و تنها زمانی که روی می‌دهند، متوجه بروز آن‌ها خواهیم شد. این دسته از مشکلات، تقریباً در تمامی پکیج‌های موجود در بازار مشترک می‌باشد.

اگر بخواهیم به مهم‌ترین مشکلات احتمالی پیش روی پکیج‌های آلزان اشاره‌ای کلی داشته باشیم، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • روشن نشدن پکیج
 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • بالا بودن دمای بیش از اندازه پکیج
 • پکیج ریزش یا نشتی آب دارد
 • نور و شعله از پکیج خارج می‌شود
 • پکیج کار می‌کند، اما رادیاتور گرمای خوب و مناسبی تولید نمی‌کند
 • پکیج آب را به خوبی گرم نمی‌کند
 • پکیج دارای افت فشار آب است
 • پکیج به صورت ناگهانی و انفجاری روشن می‌شود
 • نامناسب بودن گرمای رادیاتورها
 • فن دستگاه روشن است، اما جرقه زن کار نمی‌کند
 • بخشی از رادیاتور گرم است و بخشی دیگر سرد
 • آب گرم دارای نوسان است
 • پکیج سروصدا دارد
 • و…

ما این دسته از مشکلات را که تقریباً در تمامی پکیج‌ها مشترک می‌باشند را به طور مفصل در مقالات متعددی مورد بررسی قرا داده‌ایم، به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این مشکلات که ممکن است برای پکیج آلزان نیز روی دهد، به مقالات زیر نگاهی بیندازید.

تعمیر پکیج آریستون شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج ایساتیس شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج شاپه شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج باکسی شمال تهران و شرق تهران

تعمیر پکیج اخگر شمال تهران و شرق تهران

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

بهترین زمان برای تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران

همان‌طور که در تمامی مباحث مربوط به تعمیر و سرویس پکیج‌ها اشاره نموده‌ایم، اینکه بخواهیم زمان مناسبی را برای انجام تعمیر و سرویس پیشنهاد دهیم، امری است که باید بر اساس نوع خدمات به بیان آن بپردازیم.

مثلاً تعمیر پکیج زمانی نیاز است که بر اساس مواردی که در بخش در چه شرایطی پکیج آلزان نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟ اشاره شد، تشخیص داده شود که مشکلاتی اساسی در پکیج روی داده است.

اما در خصوص سرویس پکیج، قضیه مقداری متفاوت است و آن هم اینکه، لزوماً سرویس پکیج، دال بر وجود اشکال در آن نیست، بلکه در بسیاری مواقع، به عنوان عاملی برای جلوگیری از وجود مشکل انجام می‌گیرد.

پیشنهاد کارشناسان و متخصصین خدمت نت به شما همراهان عزیز این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در پکیج آلزان، همان‌طور که اشاره شد، در ماه‌های پایانی تابستان و یا در ماه‌های ابتدایی پاییز و قبل از ورود به فصل سرما، به صورت سالانه و منظم نسبت به سرویس پکیج اقدام شود. این امر باعث می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات، راندمان، کارایی و طول عمر پکیج نیز افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران در سامانه خدمت نت

نحوه‌ی محاسبه هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران

بدون تعارف باید گفت که بیان قطعی هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شرق و شمال تهران بدون اینکه از مشکلات دقیق موجود در این پکیج مطلع باشیم، امری خلاف واقع و نیز کاملاً غیرحرفه‌ای است. زیرا زمانی می‌توان برآورد دقیقی از هزینه تعمیر و سرویس پکیج‌ها انجام داد که متخصصین خدمت نت در محل حضور یابند و موارد زیر به دقت بررسی و مشخص گردد:

 • پکیج تنها نیاز به سرویس ساده دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و نیز تعمیر برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس و تعویض برخی قطعات دارد
 • پکیج نیاز به سرویس، تعمیر و تعویض برخی از قطعات دارد

تمامی این موارد خود می‌تواند در نحوه محاسبه هزینه اثرگذار باشد. حتی نوع قطعاتی که در تعمیر یا تعویض قطعات به کار برده می‌شود نیز در افزایش یا کاهش هزینه‌ها اثرگذار است.

البته ذکر این نکته ضروری است که شاید در برخی مواقع بر اساس اظهارات مشتریان، بتوان به طور میانگین هزینه‌ای را اعلام کرد، اما قطعاً این هزینه ممکن است پس از بررسی دقیق مشکلات پکیج، دچار نوساناتی شود.

یکی از مواردی که علاوه بر هزینه سرویس و تعمیر پکیج آلزان، به عنوان هزینه در هنگام مراجعات برخی از سرویس‌کاران لحاظ می‌گردد، ایاب ذهاب است. اما مجموعه خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.

 شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شرق و شمال تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

چنانچه نياز به مشاوره خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران دارید، مي‌توانيد با کارشناسان مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

چرا خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از 2 دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در 2 بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

 • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

 • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
 • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این 2 دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
 • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
 • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
 • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
 • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

چنانچه نياز به مشاوره خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آلزان شمال و شرق تهران دارید، مي‌توانيد با کارشناسان مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد –  ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

تازه‌ترین مطالب آموزشی

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.