هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران در سامانه خدمت نت

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران موضوعی است که در این مقاله قصد داریم تا در خصوص آن مطالبی را با شما در میان بگذاریم. اینکه معمولاً پکیج آریستون چه زمانی نیاز به سرویس یا تعمیر دارد و مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس چه زمانی است؟ به این مسئله خواهیم پرداخت که معمولاً چه مشکلاتی پیش روی این پکیج و سایر پکیج‌های مشابه می‌باشد؟ اینکه نحوه محاسبه هزینه تعمیر و سرویس چگونه است؟ و…

 

تمامی این سؤالات، از آن دست سؤالاتی است که زمانی پکیج دچار اشکال می‌شود و یا اینکه تصمیم گرفته می‌شود تا نسبت به سرویس دوره‌ای آن اقدام شود، ذهن هر کاربر پکیج آریستون را به خود مشغول می‌کند.

همان‌طور که بارها اشاره کرده‌ایم، پکیج‌ها برخی مواقع و به مرور زمان با بالا رفتن طول عمر آن‌ها و یا به دلایلی دیگر نیازمند سرویس و حتی در برخی مواقع نیازمند تعمیر و تعویض قطعات خواهند بود. به خصوص نیاز به تعمیر و سرویس در این پکیج‌ها، در پایان فصل گرم سال و با آغاز فصل زمستان بیش از پیش مشهود است.

معمولاً با پایان یافتن فصل سرما و یا آغاز فصل سرما و با توجه به ایجاد تغییر در حالت‌های پکیج‌ها از حالت گرما به سرما و یا تغییر از حالت سرما به گرما، ممکن است پکیج‌ها با مشکلاتی روبرو شوند. اینجاست که این ذهن مشغولی در کاربران این پکیج‌ها به وجود می‌آید که برای تعمیر یا سرویس پکیج‌ها چگونه عمل کنند.

نگرانی مشتریان در خصوص تعمیر  سرویس پکیج

بارها که مشتریان یا کاربران پکیج‌ها با کارشناسان مجموعه خدمت نت تماس می‌گیرند، متوجه این واقعیت می‌شویم که در مکالمات آن‌ها سؤالاتی وجود دارد که حاکی از نگرانی آن‌ها از 2 مورد است :

اولین نگرانی در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران است. یعنی اینکه هزینه چقدر می‌شود و این هزینه چگونه محاسبه می‌گردد؟

نگرانی دوم این عزیزان، در خصوص کیفیت خدماتی است که قرار است به آن‌ها ارائه شود. یعنی اینکه آیا افرادی که قرار است پکیج آن‌ها را تعمیر کنند، از تخصص و مهارت لازم برای این کار برخوردار هستند؟

وجود چنین سؤالاتی واقعاً کاملاً به‌جا و پسندیده است. متأسفانه این روزها برخی از سرویس‌کاران بدون تخصص و مهارت کافی نسبت به تعمیر پکیج اقدام می‌کنند، که این می‌تواند باعث صدمه جدی به پکیج‌ها شود. برخی دیگر از سرویس‌کاران، مهارت لازم برای تعمیر پکیج را دارند، اما از بی‌اطلاعی مشتریان سوءاستفاده کرده و هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

این در حالی است که برخی از مسائل و مشکلات پیش روی پکیج آریستون، مربوط به کدهای خطایی است که ممکن است برای این پکیج‌ها به وجود آید و کاربران به راحتی می‌توانند از طریق دفترچه راهنما و یا تماس با مجموعه خدمت نت نسبت به رفع آن اقدام کنند. در برخی مواقع هم ممکن است مشکلاتی به وجود ‌آید، که نیاز به حضور متخصصین جهت بررسی دقیق و تعمیر یا سرویس احتمالی پکیج باشد.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران در تیم خدمت نت

در چه شرایطی برای تعمیر و سرویس پکیج آریستون اقدام کنیم؟

قبل از اینکه ما بخواهیم در خصوص  نحوه محاسبه و نیز میزان هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران مطالبی را بیان کنیم، نیاز است تا این واقعیت را بدانیم که این پکیج و یا هر پکیج دیگری، در چه شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس خواهد داشت.

تمامی پکیج‌های موجود در بازار، در شرایطی نیاز به تعمیر و سرویس پیدا خواهند کرد که با 2 دسته مشکل روبرو شوند.

دسته اول، آن دسته از مشکلاتی است که در زمان بروز آن‌ها، کدهای خطا (ارور) بر روی صفحه نمایشگر پکیج نمایان می‌شود و ما متوجه می‌شویم که پکیج با اختلال و اشکالاتی مواجه شده است.

دسته دوم، آن دسته از مشکلاتی است که در زمان بروز آن‌ها، هیچ کد خطایی وجود ندارد و تنها زمانی متوجه وجود آن‌ها می‌شویم که خود را بروز می‌دهند.

ما در ادامه به صورت تیتروار به هر یک از این مشکلات اشاره‌ای خواهیم داشت، تا شما بهتر با مشکلات پیش روی پکیج آریستون آشنا شده و بر این مسئله آگاهی بیابید که در چه شرایطی نیاز است این پکیج را تعمیر و سرویس نمایید.

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شرق و شمال تهران دارید، می‌توانید با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مشکلاتی که دارای کد خطا هستند

در خصوص این مشکلات، ما پیش‌تر در مقاله‌ای تحت عنوان ” تعمیر پکیج آریستون شمال تهران و شرق تهران “ به طور مفصل تمامی کدهای مهمی که ممکن است در این پکیج‌ها نمایان شود را تشریح نموده‌ایم که مهم‌ترینِ این کدها را در ادامه بیان خواهیم کرد.

کد خطای 101 : این خطا نشان‌دهنده این است که کلید حرارتی فعال شده است

کد خطای 102 : این خطا نشان‌دهنده وجود اختلال و اشکال در سنسور فشار آب است

کدهای خطای 103-104-105-106-107 : این خطاها نشان‌دهنده این است عدم گردش آب در مدار پکیج است

کد خطای 108 : این خطا نشان‌دهنده افت فشار آب در پکیج است

کد خطای : 109 : این خطا نشان‌دهنده افزایش میزان فشار آب در پکیج است

کد خطای 110 : این خطا نشان‌دهنده وجود اختلال در سنسور NTC رفت گرمایش است

کد خطای 112 : این خطا نشان‌دهنده وجود اختلال در سنسور NTC برگشت گرمایش است

کد خطای 114 : این خطا نشان‌دهنده وجود اشکال در سنسور بیرونی است

کد خطای 116 : این خطا نشان‌دهنده وجود اختلال در سنسور گرمایش از کف است

کد خطای : 118 : این خطا نشان‌دهنده وجود اشکال در دمای سنسور رفت یا برگشت است

کدهای خطای 201 و 203 : این خطاها نشان‌دهنده بروز اختلال در NTC است

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شرق و شمال تهران دارید، می‌توانید با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

کد خطای 204 : این خطا نشان‌دهنده وجود مشکل و اختلال در سنسور کلکتور خورشیدی است

کدهای خطای 207 و 208 : این خطاها نشان‌دهنده مشکل در دمای کلکتور خورشیدی است

کد خطای 209 : این خطا نشان‌دهنده افزایش بیش از حد مجاز دمای منبع ذخیره پکیج است

کد خطای 301 : این خطا نشان‌دهنده وجود اختلال در صفحه نمایشگر برد کنترل پکیج است

کد خطای 302 : این خطا نشان‌دهنده وجود اختلال در ارتباط میان صفحه نمایش و برد اصلی است

کد خطای 303 : این خطا نشان‌دهنده وجود مشکل و اختلال در برد اصلی پکیج است

کد خطای 304 : چنانچه دکمه ریست پکیج را در مدت زمان 15 دقیقه، بیش از 5 بار فشار دهید، این کد خطا نمایان می‌شود

کد خطای 501 و 502 : این خطاها نشان‌دهنده عدم تشکیل شعله در پکیج است

کد خطای 604 : این خطا نشان‌دهنده پایین بودن سرعت حرکت فن است

کد خطای 607 : این خطا نشان‌دهنده فعال بودن پرشر سوئیچ دود (دودکش) است

به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این کدهای خطا در پکیج آریستون، مقاله ” تعمیر پکیج آریستون شمال تهران و شرق تهران “  را مشاهده بفرمایید.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

مشکلاتی که بدون کد خطا هستند

این نوع از مشکلات پکیج‌ آریستون همان‌طور که اشاره شد، مشکلاتی هستند که هیچ کد خطایی ندارند و تنها زمانی که روی می‌دهند، متوجه بروز آن‌ها خواهیم شد. این دسته از مشکلات، تقریباً در تمامی پکیج‌های موجود در بازار مشترک می‌باشد.

اگر بخواهیم به مهم‌ترین مشکلات احتمالی پیش روی پکیج‌های آریستون اشاره‌ای کلی داشته باشیم، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • روشن نشدن پکیج
 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • بالا بودن دمای بیش از اندازه پکیج
 • پکیج ریزش یا نشتی آب دارد
 • نور و شعله از پکیج خارج می‌شود
 • پکیج کار می‌کند، اما رادیاتور گرمای خوب و مناسبی تولید نمی‌کند
 • پکیج آب را به خوبی گرم نمی‌کند
 • پکیج دارای افت فشار آب است
 • پکیج به صورت ناگهانی و انفجاری روشن می‌شود
 • نامناسب بودن گرمای رادیاتورها
 • فن دستگاه روشن است، اما جرقه زن کار نمی‌کند
 • بخشی از رادیاتور گرم است و بخشی دیگر سرد
 • آب گرم دارای نوسان است
 • پکیج سروصدا دارد
 • و…

ما این دسته از مشکلات را به طور مفصل در مقاله ” تعمیر پکیج آریستون شمال تهران و شرق تهران “ مورد بررسی قرا داده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم جهت آشنایی کامل با این مشکلات، به مقاله مذکور نگاهی بیندازید.

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شرق و شمال تهران دارید، می‌توانید با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس پکیج آریستون

همان‌طور که در تمامی مباحث مربوط به تعمیر و سرویس پکیج‌ها اشاره نموده‌ایم، اینکه بخواهیم زمان مناسبی را برای انجام تعمیر و سرویس پیشنهاد دهیم، امری است که باید بر اساس نوع خدمات به بیان آن بپردازیم.

مثلاً تعمیر پکیج زمانی نیاز است که بر اساس مواردی که در بخش در چه شرایطی پکیج آریستون نیاز به تعمیر و سرویس دارد؟ اشاره شد، تشخیص داده شود که مشکلاتی اساسی در پکیج روی داده است.

اما در خصوص سرویس پکیج، قضیه مقداری متفاوت است و آن هم اینکه، لزوماً سرویس پکیج، دال بر وجود اشکال در آن نیست، بلکه در بسیاری مواقع، به عنوان عاملی برای جلوگیری از وجود مشکل انجام می‌گیرد.

پیشنهاد کارشناسان و متخصصین خدمت نت به شما همراهان عزیز این است که برای جلوگیری از بروز مشکلات جدی در پکیج آریستون، همان‌طور که اشاره شد، در ماه‌های پایانی تابستان و یا در ماه‌های ابتدایی پاییز و قبل از ورود به فصل سرما، به صورت سالانه و منظم نسبت به سرویس پکیج اقدام شود. این امر باعث می‌شود تا علاوه بر جلوگیری از بروز مشکلات، راندمان، کارایی و طول عمر پکیج نیز افزایش چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای داشته باشد.

هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران در مجموعه خدمت نت

نحوه‌ی محاسبه هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران

پس از اینکه با شرایطی که نیاز است تا در آن نسبت به تعمیر و سرویس پکیج اقدام شود آشنا شدیم و همچنین پی به این مسئله بردیم که مناسب‌ترین زمان برای تعمیر و سرویس پکیج، چه هنگام است، نیاز است این را به روشنی بدانیم که نحوه محاسبه هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شرق و شمال تهران چگونه است و بر چه اساسی تعرفه تعیین می‌گردد.

بدون تعارف باید گفت که بیان قطعی هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شرق و شمال تهران بدون اینکه از مشکلات دقیق موجود در این پکیج مطلع باشیم، امری خلاف واقع و نیز کاملاً غیرحرفه‌ای است. زیرا زمانی می‌توان برآورد دقیقی از هزینه تعمیر و سرویس پکیج‌ها انجام داد که متخصصین خدمت نت در محل حضور یابند و موارد زیر به دقت بررسی و مشخص گردد:

 • تنها نیاز است که یک سرویس ساده و کلی انجام شود
 • نیاز است تا علاوه بر سرویس کلی، برخی قطعات نیز تعمیر شود
 • نیاز است تا علاوه بر سرویس کلی، برخی از قطعات نیز تعویض شود
 • علاوه بر سرویس کلی و تعمیر برخی از قطعات، نیاز است تا برخی از قطعات تعویض شود

تمامی این موارد خود می‌تواند در نحوه محاسبه هزینه اثرگذار باشد. حتی نوع قطعاتی که در تعمیر یا تعویض قطعات به کار برده می‌شود نیز در افزایش یا کاهش هزینه‌ها اثرگذار است.

البته ذکر این نکته ضروری است که شاید در برخی مواقع بر اساس اظهارات مشتریان، بتوان به طور میانگین هزینه‌ای را اعلام کرد، اما قطعاً این هزینه ممکن است پس از بررسی دقیق مشکلات پکیج، دچار نوساناتی شود.

یکی از مواردی که علاوه بر هزینه سرویس و تعمیر پکیج آریستون، به عنوان هزینه در هنگام مراجعات برخی از سرویس‌کاران لحاظ می‌گردد، ایاب ذهاب است. اما مجموعه خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات پکیج از هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

چرا خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از 2 دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در 2 بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

 • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

 • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
 • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این 2 دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
 • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
 • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
 • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
 • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.

چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره در خصوص هزینه تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال و شرق تهران دارید، می‌توانید با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشید – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 11 =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.