هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران

هزینه تعمیر مشعل چقدر است؟ هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران چقدر است؟ هزینه تعمیر مشعل چگونه محاسبه می‌شود؟ هزینه تعمیر مشعل گرم ایران چقدر است؟ هزینه تعمیر مشعل اتمسفر چقدر است؟ و… سؤالاتی است که بارها مشتریان مجموعه خدمت در تماس‌های خود با کارشناسان این مجموعه مطرح نموده‌اند.

در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را در خصوص نحوه محاسبه هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران و یا در هر نقطه‌ای از کشور بیان کنیم و شما را با مواردی که در این خصوص تاثیرگذار خواهند بود آشنا کنیم.

هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران

تعمیر مشعل فارغ از هر مدلی که باشد، خواه مشعل اتمسفر، مشعل گرم ایران، مشعل ایران رادیاتور و یا هر برند دیگری، تقریباً شبیه به هم هستند و در خطاها و مشکلاتی که ممکن است پیش روی آن‌ها باشد، تفاوت خاصی نمی‌توان قائل شد، و اگر تفاوتی هم وجود داشته باشد، بیشتر متأثر از نوع سوخت آن‌هاست، یعنی اینکه سوخت مصرفی مشعل گاز، گازوئیل، مازوت و … باشد.

مشعل در هر موتورخانه را می‌توان قلب موتورخانه به حساب آورد و با وجود اینکه دارای کارکرد نسبتاً ساده‌ای نیز می‌باشد، اما اگر به درستی تنظیم نشود، علاوه بر اینکه باعث کاهش کارایی آن می‌شود، حتی ممکن است به عاملی برای افزایش هزینه‌ها تبدیل شود. بر این اساس تنظیم مشعل امری حساس و بسیار مهم به حساب می‌آید.

ما پیش‌تر در مقالاتی تحت عناوین “ تعمیر مشعل اتمسفر شمال تهران و شرق تهران ” و “ تعمیر مشعل ایران رادیاتور شمال تهران و شرق تهران ” به موضوع تعمیر مشعل پرداختیم و در خصوص هر یک از مشعل‌های گازی و گازوئیلی، به تفصیل مطالبی را بیان کردیم. پیشنهاد می‌کنیم در این خصوص نگاهی به مقالات مذکور بیندازید.

دغدغه مهم در هنگام تعمیر مشعل

در هنگام تعمیر مشعل‌های گازی و گازوئیلی، همیشه 2 دغدغه مهم برای صاحبان مشعل‌ها وجود دارد:

نخستین دغدغه بابت میزان و نحوه محاسبه هزینه می‌باشد. یعنی این دغدغه که هزینه تعمیر مشعل شرق و شمال تهران و یا در هر منطقه‌ای دیگر از تهران چگونه محاسبه می‌شود؟

نحوه کیفیت خدمات، دومین دغدغه‌ای است که ذهن صاحبان مشعل را مشغول می‌کند. یعنی اینکه آیا افرادی که قرار است  مشعل آن‌ها را تعمیر کنند، از تخصص و مهارت لازم برای این کار برخوردار هستند؟

البته باید گفت که وجود چنین دغدغه‌هایی کاملاً به‌جا و درست است و اگر بخواهیم علت چنین ذهن مشغولی‌هایی را دریابیم، با اندک تأملی می‌توان به این مسئله پی برد که عمدتاً به دلیل تجارب ناخوشایندی است که پیش‌تر تجربه کرده‌اند. متأسفانه  این روزها برخی از سرویس‌کاران بدون مهارت و تخصص لازم نسبت به تعمیر مشعل اقدام می‌کنند، که این می‌تواند باعث صدمه جدی به خود مشعل و حتی موتورخانه‌هایی که مشعل‌ها در آن به کار رفته است بشود. برخی دیگر از سرویس‌کاران، مهارت لازم برای تعمیر مشعل را دارند، اما از بی‌اطلاعی مشتریان سوءاستفاده کرده و هزینه‌های زیادی را دریافت می‌کنند.

چنانچه در خصوص هزینه تعمیر مشعل شرق و شمال تهران نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می‌توانید با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشید –  28425488-021

 

ویژگی‌های یک مشعل خوب و سالم

با توجه به موضوع این مقاله، که هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران می‌باشد، نیاز است قبل از پرداختن به نحوه محاسبه هزینه تعمیر مشعل شرق و شمال تهران، ابتدا این را مشخص کنیم که یک مشعل خوب ، فارغ از اینکه سوخت آن گاز باشد یا گازوئیل، باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

 • ایجاد جو و فضایی یکنواخت و قابل کنترل
 • کم بودن میزان انرژی مصرفی در هنگام ایجاد شعله
 • قابلیت ایجاد دمایی یکنواخت و قابل تنظیم در فضای کوره دیگ
 • عدم استهلاک و فرسودگی به دلیل دمایی که از خود آزاد می‌کند
 • کاهش حداکثری اکسیژن اضافی یا گاز نسوخته در خروجی احتراق
 • گستردگی میزان تغییرات و پایداری شعله
 • قابلیت تغییر و تنظیم میزان و ظرفیت حرارتی برای ایجاد حرارت و دمای مناسب

رایج‌ترین مشکلات موجود در مشعل‌ها

ما پیش‌تر در مقالات مربوط به تعمیر مشعل‌های اتمسفر و ایران رادیاتور، به طور مفصل در خصوص رایج‌ترین مشکلات پیش روی مشعل‌های گازی و گازوئیلی پرداخته‌ایم. اما در اینجا برای اینکه کلیتی از این مشکلات را به شما همراهان ارائه کرده باشیم، به صورت خلاصه اشاره‌ای به این مشکلات خواهیم داشت و توصیه می‌کنیم جهت اطلاع از دلایل ایجاد هر یک از این مشکلات، نگاهی به مقالات زیر بیندازید.

تعمیر مشعل اتمسفر شمال تهران و شرق تهران ( بررسی مشعل‌های گازوئیلی )

تعمیر مشعل ایران رادیاتور شمال تهران و شرق تهران ( بررسی مشعل‌های گازی )

جدای از اینکه در میان تمامی مشعل‌های گازی و گازوئیلی، ممکن است مشکلاتی به وجود آید که مشترک باشد، اما در برخی مواقع مشکلاتی برای مشعل‌های گازی به وجود خواهد آمد که به دلیل ساختار و نیز نوع سوخت مصرفی، در میان مشعل‌های گازوئیلی مشاهده نمی‌شود. ما در ادامه هر مشکل را بر اساس نوع سوخت مصرفی آن معرفی خواهیم نمود.

اما قبل از پرداختن به این مشکلات باید این نکته را یادآور شویم که تمامی مشعل‌های گازسوز، خواه مشعل گرم ایران باشد یا مشعل اتمسفر و یا هر مشعلی دیگر، ممکن است با چنین مشکلاتی مواجه شوند. در واقع این مشکلات در هر مدل و برندی از مشعل‌های گازسوز یا گازوئیلی ممکن است به وجود آید.

مشعل روشن نمی‌شود ( مشعل کار نمی‌کند )

این مشکل در مشعل‌های گازی و گازوئیلی مشترک است.

روشن نشدن مشعل در هریک از مدل‌های گازی و یا گازوئیلی، می‌تواند به دلایل خاصی باشد.

مشعل روشن می‌شود، اما جرقه کار نمی‌کند

این مشکل مختص مشعل‌های گازی است.

رله مشعل ریست می‌شود

این مشکل مختص مشعل‌های گازی است.

شعله پس می‌زند

این مشکل مختص مشعل‌های گازی است.

مشعل در حین کار به دفعات خاموش می‌شود

این مشکل در مشعل‌های گازی و گازوئیلی مشترک است.

خاموش شدن مشعل در حین کار با توجه به هریک از مدل‌های گازی و یا گازوئیلی، می‌تواند دلایل خاصی داشته باشد.

فشار گاز در مشعل پایین است

این مشکل مختص مشعل‌های گازی است.

مشعل دچار خام سوزی است

این مشکل مختص مشعل‌های گازی است.

زیاد بودن صدای احتراق

این مشکل بیشتر در مشعل‌های گازی قابل مشاهده است.

مشعل دارای سر و صدای زیادی است

این مشکل در مشعل‌های گازی و گازوئیلی مشترک است.

وجود سر و صدا در هریک از مدل‌های گازی و یا گازوئیلی، می‌تواند دلایل خاصی داشته باشد.

با وجود کار کردن موتور، اما مشعل روشن نمی‌شود

این مشکل مختص مشعل‌های گازوئیلی است.

مصرف بالای گازوییل توسط مشعل

این مشکل مختص مشعل‌های گازوئیلی است.

شعله چند لحظه پس از تشکیل شدن خاموش می‌شود

این مشکل مختص مشعل‌های گازوئیلی است.

نامنظم و کوتاه بودن شعله

این مشکل مختص مشعل‌های گازوئیلی است.

شعله پس می‌زند

این مشکل مختص مشعل‌های گازوئیلی است.

شعله دود می‌کند

این مشکل مختص مشعل‌های گازوئیلی است.

زیاد بودن صدای احتراق

این مشکل مختص مشعل‌های گازوئیلی است.

 

نکته مهم : برخی از مشکلاتی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، هر چند ممکن است به مشعل خاصی از نظر سوخت اختصاص داده باشیم، اما برخی مواقع ممکن است برای سایر مشعل‌ها نیز به وجود بیاید. برای مثال دود کردن شعله بیشتر در مشعل‌هایی با سوخت گازوئیل یا مازوت رخ می‌دهد، اما ممکن است برخی مواقع به دلایلی خاص، در مشعل‌های گازی نیز شاهد دود کردن شعله باشیم. اما قطعاً نوع دود شعله در مشعل‌هایی با سوخت گازوئیلی نسبت به سوخت گازی، مشهودتر است.

چنانچه در خصوص هزینه تعمیر مشعل شرق و شمال تهران نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید، می‌توانید با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشید –  28425488-021

سرویس و تعمیر مشعل و هیتر گازی در خدمت نت

شما هم اکنون می‌توانید با ثبت درخواست خدمات مشعل از هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران آگاه شوید. جهت اطلاع از تعرفه کليک نماييد

نحوه محاسبه هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران

خیلی مواقع مشتریان با کارشناسان مجموعه خدمت نت تماس می‌گیرند و در خصوص هزینه تعمیر مشعل گرم ایران، مشعل اتمسفر، مشعل ایران رادیاتور و سایر مشعل‌های موجود در بازار سؤالاتی را می‌پرسند. واقعیت این است که شاید در برخی مواقع بر اساس اظهارات مشتریان، بتوان به طور میانگین هزینه‌ای را اعلام کرد، اما نباید فراموش کرد که زمانی امکان برآورد دقیقی از هزینه تعمیر مشعل شمال و شرق تهران میسر است که متخصصین خدمت نت در محل حضور یابند و موارد زیر به دقت بررسی و مشخص گردد:

 • مشعل تنها نیاز به سرویس ساده دارد
 • مشعل نیاز به سرویس و نیز تعمیر برخی قطعات دارد
 • مشعل نیاز به سرویس و تعویض برخی قطعات دارد
 • مشعل نیاز به سرویس، تعمیر و تعویض برخی از قطعات دارد

تمامی این موارد خود می‌تواند در نحوه محاسبه هزینه اثرگذار باشد. حتی نوع قطعاتی که در تعمیر یا تعویض قطعات به کار برده می‌شود نیز در افزایش یا کاهش هزینه‌ها موثر است. همچنین گازسوز بودن یا گازوئیل سوز بودن مشعل نیز در هزینه تعمیر بی تاثیر نخواهد بود.

یکی از مواردی که علاوه بر هزینه تعمیر مشعل شرق و شمال تهران و یا در هر منطقه‌ای دیگر، به عنوان هزینه در هنگام مراجعات برخی از سرویس‌کاران لحاظ می‌گردد، ایاب ذهاب است. اما مجموعه خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.

نکته پایانی

توجه به این واقعیت که به دلیل اهمیت و نیز حساس بودن مشعل و تنظیمات آن، افراد غیرمتخصص و نیز کم تجربه، قطعاً نمی‌توانند مشکلات احتمالی مشعل‌ها را به خوبی تشخیص دهند و حتی ممکن است به دلیل تشخیص اشتباه، باعث شوند مشکلات دیگری نیز برای مشعل‌ها به وجود آورند. به همین خاطر اکیداً توصیه می‌شود جهت تنظیم و رفع مشکلات احتمالی مشعل، حتماً مشکل را با مراکز معتبر تعمیر مشعل در میان بگذارید.

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از 2 دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در 2 بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

 • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
 • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

 • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
 • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این 2 دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
 • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
 • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
 • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
 • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.