مجموعه‌ی خدمت نت

راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی

راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی
راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی
مطالب مرتبط

در این مقاله از خدمت نت قصد داریم به معرفی و بررسی راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی بپردازیم و شما عزیزان را با نکات خاص آموزشی این موضوع آشنا سازیم، در این خصوص قصد داریم اطلاعات کاملا جالبی را در اختیار شما قرار دهیم، لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با این مقاله همراه باشید.

راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی به چه صورت است؟

این روز ها کولرهای گازی و داکت اسپلیت ها در میان افراد از محبوببت ویژه ای برخوردارند، اما دلیل آن چیست؟ کاملا واضح و روشن می باشد، دلیل این امر حالت گرمایش کولر گازی و گرمایش داکت اسپلیت ها می باشد که بدین صورت افراد می توانند با قدرت بیشتری فضای خانه خود را گرم تر نگه دارند.

اما بحث اصلی این مقاله راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی است که نیاز به تخصص بسیار حساسی دارد زیرا در غیر این صورت می تواند به دستگاه شما آسیب برساند.

راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت به چه صورت است؟

با نزدیک شدن به فصل سرما افراد به دنبال تهیه و خرید داکت اسپلیت ها هستند تا بتوانند محیط گرم تری را در فضای سرد زمستان تجربه کنند؛ اما راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت همان طور که اشاره شد، کاری نسبتاً حساس است که حتما باید قبل از نصب و راه اندازی این سیستم گرمایشی، فردی متخصص بر اجرای آن نظارت کامل داشته باشد، زیرا نصب داکت اسپیلت ها نیازمند بررسی برخی از موارد خارجی نیز می باشد.

چنانچه در خصوص راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی نياز به مشاوره و راهنمايی داريد، می‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

بررسی نکات تخصصی راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت

همان طور که در مطالب فوق نیز به آن اشاره نمودیم، راه اندازی گرمایش داکت اسپیلت ها نیاز به یک دانش خاص و حرفه ای دارد تا بتوان با قدرت بیشتری از این محصول استفاده نمود، به هر حال قبل از راه اندازی این سیستم بهتر است موارد زیر را بررسی کنید:

1-  قبل از ان که بخواهید داکت اسپلیت را راه اندازی کنید، بهتر است فیلتر آن را خارج نموده و بشویید.

2- از یک سرویس کار کولر گازی بخواهید تا به سرویس پنل خروجی داکت اسپلیت ها بپردازد.

3- مقدار شارژ گاز داکت اسپلیت ها را همواره بررسی کنید.

4- هواگیری داکت اسپلیت ها قبل از راه اندازی فراموش نشود.

5- بهتر است قبل از راه اندازی این سیستم گرمایشی نگاهی به قسمت منبع گرمایشی داکت اسپیلت (موتورخانه،پکیج و …) بیاندازید تا بتوانید برخی از ایرادات این سیستم را کشف و تعمیر نمایید.

داکت اسپلیت ها چگونه سیستم گرمایشی را راه اندازی می کنند؟

سیستم گرمایشی فوق العاده حرفه ای داکت اسپلیت ها نیز به کمک کویل آب گرم تهیه می شود اما شیوه کار به چه صورت است؟

شیوه کار به این صورت است که این دستگاه به کمک مکش های خود، هوای درونی مکانی که داکت اسپلیت ها در آن جا نصب گردیده اند را جمع آوری کرده و عمل فیلتر کردن هوا به خوبی توسط این دستگاه بر روی هوای بیرون انجام می شود، در نتیجه در سیستم داخلی داکت اسپیلت ها عمل گرمایش یا سرمایش بر روی هوای تصفیه شده به خوبی انجام می گردد و در آخر دستگاه قادر به خروج هوای سرد یا گرم است، این کار توسط یک کانالی صورت می گیرد که بسیار مشابه با کانال کولر است.

داکت اسپلیت ها چگونه سیستم گرمایشی را راه اندازی می کنند

راه اندازی سیستم گرمایشی کولر گازی به چه صورت است؟

حال که با خوبی با نحوه راه اندازی داکت اسپیلت ها آشنا شدیم نوبت به آن رسیده است تا با راه اندازی سیستم گرمایشی کولر های گازی این مطلب را ادامه دهیم. راه اندازی این سیستم نیز نیاز به بررسی اولیه دارد و قبل از راه اندازی بهتر است کولر گازی شما توسط یه سرویس کار کولر گازی به صورت کامل بررسی شود تا در صورت وجود عیوب مختلف علت آن کشف و رفع گردد تا بتوانید در فصل های تابستان و زمستان با آرامش بیشتری از این دستگاه استفاده کنید اما برای راه اندازی گرمایش کولر گازی ابتدا سعی کنید فیلتر های آن را بشویید و یا تعویض کنید!

سپس اقدام به سرویس و یا تعمیر کندانسور و یا همان پنل خارجی کولر گازی کرده و پس سپس آن را به خوبی بشویید. حتما و حتما از وجود گاز در کولر خود مطلع شوید، زیرا مقدار گاز کولر امری بسیار مهم در راه اندازی سیستم گرمایشی است چرا که مقدار وجودی گاز کولر تاثیر بسیار زیادی در گرمایش این سیستم خواهد داشت و اگر از حالت عادی و نرمال خود کمتر باشد احتمال برفک زدگی لوله ها به شدت افزایش پیدا می کند.

نحوه عملکرد کولر گازی در حالت گرمایشی به چه صورت است؟

همان طور که اشاره شد در راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی ، گاز نقش اصلی را دارد و وجود آن تاثیر به مراتب بیشتری در افزایش کیفیت و کارکرد دستگاه خواهد داشت اما برای آن که بتوانید از سیستم گرمایشی گاز کولر در فصول سرد سال استفاده کنید لازم است این گاز در ابتدا در کمپرسور داخلی دستگاه گرم شود و سپس توسط یک شیر چهار طرفه به سمت اپراتور در حرکت می باشد، این بخش یکی از جذاب ترین بخش های داخلی کولر گازی بوده که توسط لوله های مسی و صفحات بسیار جالب آلومینیومی تشکیل شده استف این بخش به راحتی می تواند گرما را به سمت بیرون دستگاه و محیط شما انتقال دهد.

جمع بندی

در این مقاله سعی نمودیم به معرفی و بررسی راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی بپردازیم، امیدواریم اطلاعات خوبی را تواسنته باشیم به شما عزیزان انتقال دهیم.

چنانچه در خصوص راه اندازی گرمایش داکت اسپلیت و کولر گازی نياز به مشاوره و راهنمايی داريد، می‌توانيد با مجموعه خدمت نت در ارتباط باشيد – ۲۸۴۲۵۴۸۸-۰۲۱

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هجده =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.