خدمت نت حفظ حریم خصوصی کاربران را وظیفه خود می داند، مجموعه خدمت نت از کاربران برای ثبت درخواست ، ثبت نام یا استفاده از برخی از ویژگی های وب سایت یا اپلیکشن اطلاعاتی تقاضا می کند ، تا بتواند خدمات ایمن به کاربران خود ارائه دهد.

اطلاعاتی از قبیل آدرس ، شماره تلفن و ایمیل برای پردازش سفارش و ارسال نیروی متخصص لازم است و از آنجا که کلیه فعالیت های خدمت نت طبق قانون و مطابق با قوانین تجارت الکترونیک انجام می پذیرد و از طریق فرآیند ثبت سفارش خدمات ، یک فاکتور رسمی و به تقاضای کاربر صادر می شود، بنابراین لازم است اطلاعاتی از قبیل نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای شرکت ها وارد شود.

توجه داشته باشید که آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در نمایه (حساب کاربری) خود ثبت می کند ، تنها آدرس و تلفن های ایمیل رسمی و مورد تایید کاربر می باشد و کلیه مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آنها پردازش می شود.

لذا درج آدرس کاربر ، ایمیل و شماره تماس ثابت و تلفن همراه ، به منزله مورد تأیید بودن آن است و در صورتی که موارد فوق نادرست یا ناقص باشد ،خدمت نت ممکن است ، اطلاعات بیشتر و بیشتری را درخواست کند.

خدمت نت همچنین ممکن است از برخی اطلاعات برای برقراری ارتباط با کاربران ، بهینه کردن محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی استفاده کند و برای اطلاع رسانی در مورد رویدادها و اخبار ، خدمات ویژه یا تبلیغات ، به اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. اگر کاربران مایل به دریافت چنین ایمیل ها و پیامک ها نباشند ، می توانند از عضویت دریافت خبرنامه خدمت نت در نمایه خود را لغو کنند. عدم انجام این کار به معنای رضایت ضمنی برای دریافت ایمیل و پیام و انکار اعتراض باشد.

خدمت نت ممکن است ، نقد و نظرات ارسال شده توسط کاربران را مطابق با قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین ، اگر نظر یا پیام کاربر مشمول محتوای مجرمانه باشد ،خدمت نت می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگرد قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت محتوای دیجیتالی ، حق ویرایش و استفاده از محتوا را در چارچوب موارد فوق به خدمت نت اعطا می کنند و حق اعتراض را انکار می کنند.

خدمت نت هویت شخصی کاربران را محرمانه نگه می دارد و اطلاعات شخصی آنها را به شخص یا سازمان دیگری فاش نمی کند مگر اینکه آنها توسط قانون یا مرجع اداری صالحه یا مطابق با قوانین و مقررات ملی مجاب باشد در اختیار مراجع ذی ربط قرار دهد. در اینگونه موارد هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات وارده به خدمت نت وجود ندارد و کاربران همچنین از حق اعتراض به سبب استفاده از خدمات وب چشم پوشی کرده اند.

همچنین به کاربران اطلاع می دهد که  خدمت نت، مانند سایر وب سایت ها ، از IP و کوکی‌ها استفاده می کند ، اما پروتکل ، سرور و لایه های امنیتی و شیوه های مدیریت داده  خدمت نت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات کاربران و جلوگیری از دسترسی غیرقانونی انجام می دهند. طبعاً مسئولیت هرگونه سوءاستفاده بر عهده شخص متخلف یا اشخاص متخلف است و خدمت نت حق خود را برای اعتراض و پیگیری از طریق قانون به اختیار خود محفوظ می دارد.

نکته تکمیلی:

خدمت در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران، مجموعه‌ای از قوانین و مقرارتی را که بر روابط فی مابین خود و کاربران (مشترکین) جاری می باشد را جت اطلاع این عزیزان در بخش «قوانین و مقررات خدمت نت» منتشر نموده است.

خدمت نت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود انجام می دهد و امیدوار است تجربه خدماتی ایمن ، راحت و لذت بخش را برای همه کاربران فراهم کند.