تلفن بی‌سیم پاناسونیک و راهکاری برای رفع مکشکلات آن

تلفن بی‌سیم پاناسونیک و راهکاری برای رفع مکشکلات آن

1. عدم کارکرد گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک

اگرچه گوشی تلفن در حال شارژ بوده اما امکان روشن بودن آن وجود ندارد، علت چیست؟
• عدم شارژ شدن گوشی به‌طور کامل
گوشی تلفن بی سیم برای آن‌که به‌صورت کامل شارژ گردد نیاز داشته که دست‌کم 7 ساعت به شارژ زده شود.
• خرابی شارژر
برای اطمینان از سلامت شارژر پس از تمیز نمودن پورت‌های شارژ آن را بررسی نمایید. در صورت عدم مشاهده مشکل و صدمه‌ای جدی بایستی اقدام به تعویض شارژر نمایید.
• خرابی باتری
در صورت خرابی و یا قدیمی بودن باتری تلفن امکان نگه‌داشتن شارژ از عهده آن خارج بوده، درنتیجه نسبت به تعویض آن بایستی اقدام شود. برای آشنایی با چگونگی تعویض باتری از این لینک کمک بگیرید.

2. عدم دریافت مطلوب سیگنال‌ها تلفن بی‌سیم پاناسونیک

چه عاملی باعث ضعف پایه ارتباط سیگنال‌های گوشی خواهد شد؟ چگونه می‌توان این مشکل را برطرف نمود؟
• رفع مشکل به کمک ریست کلی
برای حل این مشکل کافی است یک دور گوشی تلفن بی سیم را ریست نمایید، جهت ریست کردن تلفن بی سیم آن را از برق کشیده و مجدد به برق بزنید.
• اتصال نادرست بین گوشی و پایه
احتمال داشته این مشکل ناشی از اتصال بین گوشی و پایه بوده، برای رفع آن اقدام به گذاشتن گوشی بی‌سیم بر روی پایه اصلی نموده و بار دیگر آن را ریجستر نمایید.
• فاصله بیش‌ازحد از محدوده
در زمان استفاده از تلفن بی سیم تا جایی که ممکن است فاصله خود را با پایه شارژر کم کنید.
• قرارگیری مانعی بر سر راه آنتن تلفن بی سیم
از قرارگیری پایه تلفن در جای مناسب اطمینان حاصل نمایید، هرگونه مانعی چون دیوار و اشیاء فلزی بزرگ ممکن است باعث به وجود آمدن این مشکل گردد لذا محلی را برای گذاشتن تلفن انتخاب نموده که به‌دوراز تمامی این موانع بوده و علاوه بر آن قرارگیری پایه شارژر تلفن بر روی یک میز بلندتر سبب شده که سیگنال بهتری دریافت نماید.

3. مورد صدمه قرار گرفتن گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک

آسیب‌دیدگی گوشی تلفن و صفحه آن، سبب سخت شدن استفاده از آن شده است.
• افتادن خط و خش بر روی نمایشگر گوشی تلفن
ممکن بوده استفاده بیش‌ازحد از گوشی و یا موارد دیگری باعث مخدوش شدن نمایشگر شده باشد. در چنین شرایطی بایستی به فکر تعویض نمایشگر گوشی خود باشید. جهت انجام این کار از مقاله نحوه تعویض نمایشگر تلفن پاناسونیک کمک بگیرید.

4. بروز مشکلات مربوط به صدا در تلفن بی‌سیم پاناسونیک

عدم خروج صدا از گوشی تلفن، ضعیف و یا نامفهوم بودن آن
• قطع شدن اتصالات خط تلفن
ابتدا اقدام به بررسی سیم خط تلفن و اتصالات پایه و گوشی نمایید.
• انسداد بلندگوی تلفن
شاید این مشکل ناشی از آشغال گرفتگی روزنه‌های بلندگو بوده لذا به کمک یک دستمال مرطوب گوشی را تمیز نموده تا مجدداً کیفیت صدا در سطح مطلوبی قرار گیرد.
• کم بودن باتری تلفن
یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در کیفیت صدا کم بودن میزان باتری می‌باشد. لذا برای حل این مشکل گوشی بی‌سیم را به شارژ زده و تا زمانی که به‌طور کامل شارژ شده صبر نمایید. چنانچه باتری گوشی مشکل داشته و ناچار به تعویض آن هستید از مقاله نحوه تعویض باتری تلفن پاناسونیک کمک بگیرید.
• خرابی بلندگوهای گوشی تلفن
شاید خرابی بلندگوهای گوشی تلفن باعث کاهش کیفیت صدا شده باشد. برای تعویض بلندگوهای گوشی از دو مقاله نحوه تعویض بلندگو جلو و نحوه تعویض بلندگو عقب جهت راهنما استفاده نمایید.

 تلفن بی‌سیم پاناسونیک و راهکاری برای رفع مکشکلات آن
5. عدم نمایش چیزی توسط نمایشگر در تلفن بی‌سیم پاناسونیک

نمایشگر قادر به نمایش چیزی نبوده و یا این‌که امکان خواندن نوشته‌های درون آن وجود نداشته و به‌هیچ‌وجه واضح نمی‌باشد.
• کم بودن باتری تلفن
یکی از عواملی که کارکرد مطلوب نمایشگر گوشی تلفن را تحت تأثیر قرار داده کم بودن میزان باتری تلفن می‌باشد. برای حل این مشکل شارژر گوشی را به برق‌زده و تا شارژ شدن آن به‌صورت کامل منتظر بمانید.

6. عدم شنیدن صدای شما توسط طرف مقابل در تلفن بی‌سیم پاناسونیک

در زمان برقراری تماس، مخاطب صدای شمارا نشنیده و یا صدای شما واضح نمی‌باشد.
• کم بودن باتری تلفن
یکی از عوامل مؤثر در مشکل عدم کارایی مطلوب میکروفون گوشی، کم بودن میزان باتری می‌باشد. گوشی تلفن را به شارژ زده و تا شارژ کامل آن منتظر بمانید. چنانچه باتری دچار مشکل شده از مقاله نحوه تعویض باتری تلفن پاناسونیک کمک بگیرید.
• انسداد میکروفون گوشی
شاید بین روزنه‌های میکروفون گوشی آشغال‌گیر کرده باشد. جهت بهبود بخشی کیفیت صدا به کمک یک دستمال مرطوب گوشی را تمیز نمایید.

7. عدم کارکرد مطلوب دکمه‌های گوشی تلفن بی‌سیم پاناسونیک

یکی دیگر از مشکلات رایج درگوشی‌های تلفن پاناسونیک کار نکردن صحیح بعضی از دکمه‌های گوشی می‌باشد.
• آشغال گرفتگی دکمه‌های گوشی
به کمک یک دستمال مرطوب یا دستگاه فشار باد، آشغال‌ها و گردوغبار اطراف دکمه‌های گوشی را تمیز نموده تا کارکرد دکمه‌های گوشی بهبود یابد.
• کم بودن باتری تلفن
کارکرد دکمه‌های گوشی نیز ممکن است براثر کم بودن باتری دچار اختلال گردد. گوشی تلفن را به شارژ زده و تا زمانی که کاملاً شارژ گردد منتظر بمانید. چنانچه باتری دچار مشکل شده از مقاله نحوه تعویض باتری تلفن پاناسونیک کمک بگیرید.
• خرابی دکمه‌های گوشی
احتمال داشته براثر استفاده بیش‌ازحد از گوشی تلفن دکمه‌های آن خراب‌شده و دیگر کارایی اولیه را نداشته و بایستی نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. در صورت نیاز از مقاله نحوه تعویض صفحه‌کلید تلفن پاناسونیک راهنمایی بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 7 =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.