تعمیر پکیج بوتان شرق تهران

تعمیر پکیج بوتان شمال تهران و غرب تهران و جنوب تهران

خدمات تعمیر پکیج بوتان، خواه تعمیر پکیج بوتان شرق تهران باشد و یا سایر مناطق استان تهران، همواره یکی از پردرخواست ترین خدمات مجموعه خدمت نت بوده و می باشد، که توسط متخصصینی انجام می گردد که مدت هاست در نمایندگی‌های بوتان مشغول به کار هستند.

تعمیر پکیج بوتان شرق تهران برای افرادی است که در شرق تهران ساکن هستند و می خواهند در کوتاهترین زمان ممکن پکیج بوتان خود را تعمیر کنند.

با توجه به گستره فعالیتی “خدمت نت” برای تعمیر پکیج بوتان در سراسر استان تهران، که شرق تهران نیز بخشی از آن می باشد، دیگر نیازی به جستجوی تعمیر کار پکیج بوتان در شرق تهران نیست.

شما در هر مکانی هستید، می توانید با بهترین متخصصین بوتان شهر تهرانپارس، پیروزی، نارمک و تمام مناطق شرق تهران به راحتی ارتباط برقرار کنید و بهترین خدمات را با کمترین هزینه و با کیفیتی بالا و تضمین شده دریافت کنید.

ما تعمیرکاران باتجربه‌ی زیادی برای ارائه خدمات تعمیر پکیج بوتان شرق تهران در اختیار داریم، بنابراین اگر به تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران نیاز داشتید، می توانید به صورت رایگان خدمت مورد نیاز خود را ثبت، و از خدمات تخصصی مجموعه خدمت نت بهرمند شوید.

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

نحوه خدمات‌رسانی متخصصان پکیج بوتان شرق تهران

زمانی که متخصص مجموعه خدمت نت به محل شما اعزام شد، ابتدا اقدام به بررسی و چکاب کلی مراحل کار شما کرده و پس از آن میزان خرابی و حدود هزینه تعمیر پکیج در شرق تهران را به شما اعلام خواهد کرد تا شما بتوانید با بررسی و برآورد هزینه تصمیم نهایی خود را بر تعمیر آن بگیرید.

با توجه به این مورد که متخصصین به‌صورت کاملاً تخصصی اقدام به تعمیر و سرویس پکیج بوتان شرق تهران می‌کنند، مطمئناً بهتر از هر تعمیرکار دیگری به نقاط ضعف و مشکلات احتمالی آشنایی دارند و در کمترین زمان ممکن مشکل را حل خواهند کرد و علاوه بر تحمیل نکردن هزینه اضافی، قادر خواهند بود که قطعات پکیج بوتان را تعمیر کرده، تا اینکه آن را تعویض کنند تا شما بتوانید همچنان از قطعات اصل و شرکتی محصولتان استفاده کنید.

عنایت داشته باشید که مجموعه خدمت نت، مواردی چون: کارشناسی و برآورد قیمت را برای مشترکین تعمیر پکیج بوتان شرق تهران و نیز در تمامی مناطق استان تهران را به‌صورت رایگان فراهم کرده است.لذا کاربر با خیال راحت می‌تواند ثبت سفارش کند و از خدمات انجام‌شده لذت ببرد.

مراحل تعمیر پکیج بوتان شرق تهران

تعمیر پکیج بوتان توسط متخصصین مجموعه‌ی خدمت نت شامل برخی مراحل است که در ادامه و به جهت آشنایی شما عزیزان، توضیحات مختصری را بیان خواهیم نمود.

نخستین مرحله برای تعمیر پکیج بوتان شناسایی عیب دستگاه است

در تعمیر پکیج بوتان، عوامل داخلی یا خارجی تاثیر گذار است، که می‌توانید با شناسایی کد های خطا آنها را شناسایی کنید. البته ناگفته نماند که پی بردن به این کدهای خطا، بستگی به این دارد که دستگاه شما از چه مدلی باشد.

با توجه به متفاوت بودن مدل های پکیج بوتان، و اینکه همین تفاوت می‌تواند عامل مهمی در عیب‌یابی پکیج باشد، در ادامه قصد داریم به معرفی مختصر برخی از مدل‌های پکیج بوتان بر اساس 2 دسته کلی (دارای نمایشگر و بدون نمایشگر) بپردازیم، تا شما عزیزان با تفاوت‌های هر یک از مدل‌های این پکیج بیشتر آشنا شوید.

کد خطاهای پکیج‌های دارای نمایشگر بوتان (مدل پرلا  و مدل ورونا)

در پکیج‌هایی که دارای نمایشگر هستند، کدهای خطا، در قالب یک حرف انگلیسی و یک عدد بر روی نمایشگر نمایان می‌گردد. در ادامه به معنا و مفهوم برخی از این کدهای خطا در پکیج‌های بوتان اشاره‌ای مختصر خواهیم داشت.

کد E01 = عدم تشکیل شعله

کد E02 = قطعی یا خرابی کلید حرارتی

کد E03 = ایرادات پرشر دود، مجموعه فن، ترموستات دود یا خرابی برد

کد E04 = عدم وجود فشار آب در مدار گرمایش

کد E06 = قطعی NTC آبگرم مصرفی

کد E07 = قطعی NTC گرمایش

کد E09 = عدم گردش اب ، خرابی پمپ ، رسوب یا خرابی برد

کد E11 = حس شدن شعله قبل از ارسال فرمان برد به شیر گاز

کد ADJ = تنظیم الکتریکی حداقل و حداکثر دمای گرمایش

پیشتر ما در مقاله‌ای تحت عنوان «راهنمای گام به گام پکیج بوتان مدل ورونا ، پرلا و پارما» در قالب متن و نیز به صورت ویدئویی آموزش رفع خطاهای مربوط به کدهای بالا پرداخته ایم. جهت اطلاع از نحوه‌ی رفع کدهای خطا، نگاهی به مقاله مذکور بیندازید.

کد خطاهای پکیج‌های بدون نمایشگر بوتان (مدل کالدا و مدل اپتیما)

در پکیج‌هایی که دارای نمایشگر نیستند، کدهای خطا، بر اساس نمایان شدن برخی از چراغ‌های چشمک زن مشخص می‌گردد. در ادامه به معنا و مفهوم هر یک از این چراغ‌های چشمک زن در پکیج‌های بوتان اشاره‌ای مختصر خواهیم داشت.

رنگ سبز

سبز ثابت روشن :  مشعل روشن است و پکیج به طور منظم کار می کند.
سبز چشمک زن :۱ثانیه روشن – ۵ثانیه خاموش :  شعله وجود ندارد و دستگاه در حالت آماده بکار است .
۰٫۵ثانیه روشن – ۰٫۵ ثانیه خاموش : به علت رسیدن دمای اب به دمای تنطیمی یا بروز اشکال در عملکرد دستگاه مشعل موقتا خاموش و سیستم های داخلی نیز در انتظار فراهم شدن شرایط لازم برای کارکرد عادی می باشند.اگر از زمان انتظار حداکثر ۱۰ دقیقه بگذرد و شرایط لازم فراهم نگردد با فعال شدن سیستم ایمنی دستگاه قفل شده و نمایشگر به رنگ قرمز در می اید.
چشمک زن سریع : چنانچه دستگه تنطیم دمای دمای مدار گرمایش را در محدوده ای قرار دهید که با نقاط پررنگتر مشخص شده است (از۵۵ تا ۶۵ درجه سانتیگراد) سیستم کنترل خودکار گرمایش محیط طبق دمای تنطیمی ترموستات اتاقی فعال می شود و به طور اتوماتیک درجه حرارت آب مدار گرمایش و گرمایش محیط را تنطیم می نماید . توجه کنید که وضعیت چشمک زدن سریع تنها برای لحظه ای کوتاه رخ می دهد و خیلی زود به وضعیت قبلی خود باز می گردد.

تعمیر پکیج بوتان شرق تهران

رنگ قرمز

قرمز ثابت روشن : در صورت بروز اشکال در عملکرد دستگاه با به کار افتادن یکی از سیستم های کنترلی یا ایمنی نظیر روشن نشدن مشعل یا عدم عملکرد جرقه زن ، فعال شدن کلید ایمنی دودکش و یا کلید ایمنی حداقل فشار آب و یا وجود مشکلی در سنسور مدار گرمایش این چراغ به رنگ قرمز در می اید.
قرمز چشمک زن : در این حالت کلید حرارتی محدودکننده دما فعال شده است.

رنگ زرد

زرد ثابت روشن : دستگاه به طور منظم کار می کند ولی قادر به کنترل دمای آب مصرفی نیست این نشان می دهد که در سنسور آب گرم مصرفی مشکلی وجود دارد.

پیشتر ما در مقاله‌ای تحت عنوان «آموزش مرحله به مرحله راه اندازی پکیج دیواری بوتان مدل کالدا ونزیا و اپتیما» به آموزش رفع خطاهای مربوط به کدهای بالا پرداخته‌ایم. جهت اطلاع از نحوه‌ی رفه کدهای خطا، نگاهی به مقاله مذکور بیندازید.

دومین گام تعیین زمان و هزینه تقریبی تعمیر پکیج بوتان می باشد

تقریبا تعمیر پکیج بوتان بین 20 تا 2 ساعت زمان نیاز است .

هزینه تقریبی اجرت تعمیر پکیج بوتان بین 40 تا 180 هزار تومان می باشد.

توجه : قیمت قطعات به صورت مجزا محاسبه می شود.

سومین گام تعمیر پکیج بوتان شروع می شود

تعمیر پکیج بوتان شرق تهران توسط متخصصین متعهد و مجرب ، که دارای مدرک معتبر فنی حرفه ای با سابقه درخشان هستند انجام می شود.

گام چهارم تست و راه اندازی پکیج بوتان می باشد

تست و راه اندازی پکیج بوتان در حضور مشتری انجام می شود و پس از رضایت مشتری هزینه خدمات به متخصص پرداخت می شود.

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

چه عوامی در هزینه خدمات و تعمیر پکیج بوتان شرق تهران تاثیر دارد

با توجه به اینکه در بازار، مدل های متفاوتی از پکیج بوتان وجود دارند و درنتیجه، قطعات متفاوتی نیز برای تعمیر این دستگاه‌ها موردنیاز است، هزینه­ نصب و تعمیر پکیج بوتان نیز متغیر است ، اما به‌طورکلی تمامی هزینه‌هایی که از ابتدا تا انتهای کار وجود دارند، توسط متخصصین خدمت نت برآورد شده و به‌طور دقیق به شما گفته می‌شود. در آخر نیز شما در ریز جزئیات آن‌ها قرار خواهید گرفت.

دلایل اعتماد مشتریان شرق تهران از بین هزاران تعمیرگاه به ما  برای تعمیر پکیج بوتان شرق تهران چیست؟

ویژگی اصلی که سبب اعتماد مشتریان به مجموعه خدمت نت شده است استفاده از کارشناسان فنی متخصص و خوش‌نام در این حوزه هست. کلیه تعمیرکاران این مجموعه تحت آموزش­های تخصصی تعمیر پکیج بوتان در شرق تهران قرارگرفته‌اند. بنابراین به‌راحتی عیب‌یابی پکیج دیواری یا زمینی شمارا انجام می‌دهند و تمامی ایرادات احتمالی را به نحو احسنت با دقت و سرعت عمل بالا و با کمترین هزینه ممکن برطرف خواهند کرد.
مسئولیت‌پذیری و ارائه خدمات یکپارچه در شرق تهران نیز از دیگر دلایل اعتماد مشتریان به این مجموعه است. به همین دلیل پس از انجام تعمیرات پکیج بوتان در شرق تهران خود اگر با مشکلی مواجه شده باشید این مجموعه با ارائه خدمات پشتیبانی معتبر کلیه مشکلات احتمالی را برطرف خواهد کرد.

چرا خدمت نت؟

مجموعه خدمت، با سابقه‌ای بیش از ۲ دهه فعالیت، همواره توانسته است با ارائه خدماتی ارزشمند ، تضمین شده و نیز ارائه پشتیبانی قوی، اعتماد و اقبال مشتریان زیادی راه به سمت خود جلب نماید.

وجود برخی ویژگی‌ها در مجموعه خدمت، باعث گردیده است تا اعتماد به این مجموعه در سراسر کشور بیش از پیش شود و این عاملی است تا خدمت نت، خود را مکلف به این بداند تا هر چه بیشتر در تقویت و نیز افزایش کیفیت این ویژگی‌ها در تلاشی بی‌وقفه باشد. اهم این ویژگی را می‌توان در ۲ بخش نام برد:

دقت در انتخاب همکاران

  • اطمینان از سلامت اجتماعی و روحی : در راستای ارائه خدمات ارزنده، مجموعه خدمت نت، تمامی همکاران خود را از نظر سلامت اجتماعی ( دریافت گواهی عدم سو پیشینه) و سلامت جسم و روح ( دریافت گواهی عدم اعتیاد ) مورد ارزیابی قرار می‌دهد.
  • اطمینان از تخصص : دومین قدم در انتخاب همکاران، محک زدن تخصص آن‌هاست. یکی از این موارد این است که تمامی همکاران متخصص می‌بایست کلیه خدماتی را که ارائه می‌دهند، به مدت ۳۰ روز ضمانت کنند.

پشتیبانی‌های ویژه

  • ضمانت خدمات : مجموعه خدمت نت، با اطمینان از تخصص و مهارت متخصصین خود، کلیه خدمات ارائه‌شده به مشتریان را ۳۰ روزه ضمانت می‌کند. بنابراین مشتری دیگر نگرانی از بابت بروز مجدد مشکل ندارد.
  • ضمانت عودت وجه : همواره بر این باور بوده و هستیم که رضایت خاطر مشتریان، سرمایه ماست. بر این اساس هر زمانی که مشتری از انجام خدمات ارائه شده رضایت خاطر نداشته‌ باشد، تمامی هزینه عودت داده خواهد شد. هر چند در طی این ۲ دهه فعالیت، تعداد مشتریان ناراضی به تعداد انگشتان یک دست هم نرسیده است.
  • پشتیبانی قوی : تا آخرین مرحله‌ی ارائه خدمات در کنار شما هستیم تا از ارائه خدماتی با کیفیت به شما مطمئن شویم. این مجموعه در هر لحظه از شبانه‌روز، از طریق سایت خدمت نت یا تلفن‌های مرکز پشتیبانی آماده پاسخگویی و خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد.
  • مشاوره رایگان : ارائه مشاوره‌های رایگان و کاربردی به مشتریان در این سال‌ها، باعث جلب و افزایش اعتماد به مجموعه خدمت نت گردیده است.
  • ایاب ذهاب رایگان : بر خلاف بسیاری از مجموعه‌های دیگر، خدمت نت در صورت توافق با مشتری جهت انجام کار، هیچ هزینه‌ای بابت ایاب ذهاب دریافت نمی‌کند.
  • جوایز ویژه : مجموعه خدمت نت همواره در تلاش است تا به انحا مختلف، با اعطای تخفیف‌ها و نیز اهدای جوایز متنوع به مشترکین، مراتب سپاس خود را از اعتماد این عزیزان به جا آورد.
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.