بازسازی ساختمان و منزل

بازسازی ساختمان و منزل

معرفی مجموعه خدمت نت:

مجموعه خدمت نت تخصصی‌ترین سامانه هوشمند خدمات منزل می‌باشد.این مجموعه سعی می‌کند با پشتوانه‌ای تجربه 20 ساله درزمینهٔ انواع خدمات منزل و همکاری با برندهای بزرگ بتواند بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن را برای مشترکین خود فراهم کند.

مجموعه خدمت پس از سال‌ها فعالیت درخشان درزمینهٔ خدمات منزل، فعالیت آنلاین خود را در سال 1395 به‌صورت گسترده آغاز کرده است .

مجموعه خدمت نت با آگاهی از هر آنچه کاربر در جستجوی انست ، تلاش می‌کند بستری قدرتمند برای ارائه خدمات باکیفیت برای مشتریان فراهم سازد .این مجموعه در تلاش است بستری از جنس اعتماد و رضایت را بین متخصصین خود و مشتریان گرامی فراهم سازد، که مشتریان در کمترین زمان با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت دغدغه‌های خدمات خود را برطرف کنند .

بازسازی ساختمان و منزل

7 مزایای استفاده از خدمات آنلاین مجموعه خدمت نت:

 1. دسترسی به تعداد بی‌شماری از ارائه‌دهندگان انواع خدمات در سطح شهر
 2. عدم نیاز به جابجایی در سطح شهر برای یافتن خدمت دهنده
 3. سهولت دریافتن ارائه‌دهنده مناسب و دریافت خدمات باکیفیت بهتر
 4. توانایی انتخاب بهترین خدمت دهنده با توجه به سوابق و نظرات ثبت‌شده در مورد آن‌ها
 5. ارائه خدمات بدون تعطیلی
 6. رابط کاربری بسیار آسان و هوشمند
 7. صرف هزینه پایین‌تر و باکیفیت‌تر برای دریافت خدمات

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

آیا به خدمات خاصی در این خصوص نیاز دارید؟

متخصصین مجموعه خدمت نت آماده پاسخگویی هستند

با ما تماس بگیرید

021-28425488

سفارش آنلاین بازسازی ساختمان در خدمت نت چه مزیتی برای من دارد؟

امکان سفارش آنلاین و تعیین روز و ساعت: وقتی برای بازسازی ساختمان از خدمات خدمت نت استفاده کنید، دیگر نیازی به مراجعه­ی حضوری  یا پیدا کردن تلفن متخصص ندارید. شما می‌توانید به­صورت آنلاین ثبت سفارش خود را انجام داده و با صرفه‌جویی در وقت، به‌صورت آنلاین روز و ساعت و مکان موردنظر خود را انتخاب کنید تا متخصصان مربوطه در محل حاضر شوند.

دسترسی به متخصصین ماهر در کمترین زمان: اگر خدمت نت را انتخاب کنید، به بهترین متخصصین بازسازی ساختمان دسترسی دارید. شما می‌توانید از بین آن‌ها، بهترین و حرفه‌ای‌ترین را انتخاب کنید.

بازدید و کارشناسی رایگان: یکی از ویژگی‌های خدمت نت این است که می‌تواند با بازدید و کارشناسی رایگان که توسط متخصص‌های  انجام می‌شود، به شما کمک کند تا بهترین تصمیم را برای بازسازی خانه یا ساختمان بگیرید.

تصویر 3D از پایان کار: خدمت نت این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با یک تصویر سه‌بعدی، تصور بهتری از پایان کار داشته باشید و با خیال راحت کار بازسازی منزل را به متخصصان بسپارید.

ضمانت : متخصصین این مجموعه موظف هستند کلیه خدمات ارائه‌شده  را 30 روزه ضمانت کنند. بنابراین نگرانی از بابت بروز مشکل مجدد در محصول وجود ندارد.

گارانتی عودت وجه : در صورت عدم رضایت از حسن انجام کار هزینه خدمات به مشتری عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی خدمت نت: از زمانی که دکمه ثبت سفارش آنلاین را زده و درخواست خدمات می‌کنید تا پایان انجام خدمات، تیم پشتیبانی مجموعه خدمت نت همراه شماست تا در صورت نیاز به کمک و یا بروز هرگونه مشکل شما را یاری کند.‌

20

چگونه سفارش خدمات بازسازی خانه یا ساختمان در خدمت نت ثبت کنیم؟

بعد از ثبت سفارش و انتخاب پیمانکار و متخصص برای انجام خدمات، از پروژه موردنظر بازدید می‌شود تا نیازهای کلی کارفرما بررسی شود. سپس با برآورد هزینه‌ها و مصالح موردنیاز، زمان شروع و پایان کار مشخص می‌شود. البته توجه داشته باشید که قبل از شروع کار می‌توانید از پیمانکار طراحی سه‌بعدی پایان کار را درخواست کنید. در ادامه با عقد قرارداد، نوع و کیفیت مصالح و تجهیزات  تعیین می‌شود که تأثیر بسیاری روی قیمت تمام‌شده کار خواهد داشت. زمان خاتمه یافتن کار بستگی به خدمت موردنیاز شما دارد و از یک تا چند روز شروع شده و گاهی تا هفته‌ها طول می‌کشد؛ اما ویژگی خدمت نت این است که در تمام مراحل انجام خدمت با پشتیبانی قوی خود همراه شماست تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند و کار موردنظرتان باکیفیت فوق‌العاده و عالی انجام شود.

اجرت بازسازی منزل یا ساختمان در خدمت نت چگونه محاسبه می شود؟

طراحی دکوراسیون داخلی به میزان بازسازی، نحوه اجرا، مصالح به‌کار رفته و نیاز شما بستگی دارد. فرآیند قیمت‌گذاری بازسازی ساختمان در خدمت نت کاملاً شفاف است و قبل از اینکه خدمت موردنظر شما انجام شود، می‌توانید از مشاوره رایگان متخصصان بهره ببرید تا بتوانید هوشمندانه تصمیم به بازسازی خانه و ساختمان خود بگیرید. درواقع مجموعه خدمت نت مرجع تخصصی خدمات منزل است و سعی می‌کند با معرفی بهترین متخصصان به شما، مسیر انجام خدمت موردنظرتان را کوتاه و ساده کند.

چگونه می‌توانم از کیفیت خدمات بازسازی خانه یا ساختمان اطمینان داشته باشم؟

ویژگی منحصربه‌فرد خدمت نت این است که به شما کمک می‌کند بهترین خدمات را از بهترین متخصص‌ها دریافت کنید.  شما می‌توانید بر اساس نظرات کاربرانی که از این خدمات استفاده کرده‌اند کمک بگیرید. ویژگی نظردهی و انتخاب بر اساس نظرات کاربران دیگر، تضمینی است برای اینکه متخصص‌ها تمام تلاش کنند بهترین خدمات را به شما ارائه کنند. شفافیت قیمت‌ها و همچنین استفاده از بهترین متخصصین بازسازی خانه یا ساختمان به شما کمک می‌کند تا هوشمندانه تصمیم به دریافت خدمات بگیرید.

آیا مجموعه خدمت نت قابل‌اعتماد می‌باشد:

اعتماد یک رکن مهم برای انتخاب نیروی خدماتی می‌باشد و این‌که نیروی خدماتی آیا دارای مهارت کافی یا دارای خوش‌نامی برای انجام امور محوله را داراست، یکی از سؤالات مهم درزمینهٔ خدمات منزل می‌باشد .

مجموعه خدمت نت از تمامی زیرمجموعه‌های خود گواهی عدم اعتیاد و گواهی عدم سو پیشینه را دریافت کرده و خدمت دهندگان را ازنظر مهارت گزینش می‌کند تا سبب اعتماد بیشتر مشترکین خود شود.

 مواردی که اعتماد خاطر شما را دوچندان می‌کند:

 1. دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی
 2. دریافت نماد شامد از وزارت ارشاد
 3. دارا بودن پروانه کسب‌وکار اینترنتی
 4. دارا بودن مکان مشخص برای دریافت خدمات حضوری

موارد بالا بخشی از امتیازات مجموعه خدمت نت می‌باشد که می‌تواند آرامش خاطر را برای شما مشترکین به ارمغان بی آورد.

بازسازی ساختمان و منزل

ما دارای بهترین و متخصص‌ترین و طراحان هستیم

نباید به هر شخصی که خود را متخصص دانست اعتماد کنیم در دنیای امروزی بسیاری از افراد هستند که به دنبال سودجویی و کسب درامد خود را به هر نحوی که شده برای انجام کاری معرفی می‌کنند که در شغل ما نیز این افراد کم به چشم نمی‌خورند و خود را متخصص معرفی می‌کنند که قطعاً شما نمی‌دانید و اگر به این افراد اعتماد کنید کلاه بزرگی را سرخود گذاشته‌اید چراکه از دانش فنی مطلوبی برخوردار نیستند و باعث خرابی بیشتر می‌شوند.

داشتن متخصصین دوره‌دیده، نیاز اولیه و یک از ضروری‌ترین نیازهای یک مجموعه خدمات دهنده هست. مجموعه خدمت نت در ایران با انتخاب طراحان و معماران گلچین شده از بین صدها نفر با برگزاری کلاس‌های تخصصی برای آنان متخصصین را هرساله با فناوری روز دنیا آشنا می‌کنیم.

مجموعه خدمت نت ارتباطی بر مبنای احترام متقابل و اعتمادی روزافزون را سرمایه اصلی خود می‌داند .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

کد تخفیف 10 درصدی

مجموعه‌ خدمت نت هموراه تلاش دارد تا حد امکان بستری را فراهم نماید تا کاربران و مشتریان مجموعه بتوانند با کمترین هزینه ممکن، بیشترین خدماتِ با کیفیت را دریافت نمایند.

از این رو ما این امکان را فراهم نموده‌ایم تا تمامی همراهان این مجموعه از طریق دنبال کردن حساب کاربری اینستاگرام خدمت نت، از 10درصد تخفیف برای اولین سفارش خود بهره‌مند گردند.

جهت بهره‌مندی از تخفیف، بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و سپس صفحه رسمی خدمت نت در اینستاگرام را فالو نمایید. پس از فالو، در کمتر از 24 ساعت، کد تخفیف برای شما دایرکت خواهد شد.